Wpis z mikrobloga

#blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl mam taką tezę. Kobiety kłamią o tym, jacy faceci ich pociągają bo:

Po pierwsze nie chcą wyjść na szmatlawce, tylko chcą kontynuować bluepillową narrację, że są najlepszymi istotami na ziemi.

Po dwa taka narracja się im opłaca bo wtedy betadebile grindują, rozwijają się, awansują w pracy, gromadzą zasoby. Czyli idealny kandydat za 10-15 lat, który może ja ustadkować i wychowywać nie swoje dzieci
Luke_Skywalker88 - #blackpill kiedy słuchasz prąd świń, jak upolować świnię xd

Wgl m...

źródło: temp_file1012711344598429499

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
jakikolwiek wysiłek włożony w relację czy w siebie


@jakby_nie_patrzec: o jakiej Ty relacji mówisz, jak każda na dzień dobry pokazywała drzwi?

Co Twoim zdaniem ma jeszcze zrobić mężczyzna, który jest docięty na siłce (trening i dieta trzymane przez 7 lat, sylwetka plażowa), ubiera się modnie i schludnie, dba o siebie (barber, kosmetyczka, perfumy, opalenizna) i zarabia miesięcznie na rękę powyżej 10 koła? No ale ma 160 cm wzrostu i brzydką twarz.
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Wasz problem to nie wygląd tylko paskudne zachowanie


No nie. Jeśli kobiety nie chcą mnie nawet poznać to jak możemy mówić o „paskudnym” zachowaniu? Chyba, że to, że istniejemy jest dla nich paskudne. Takie sygnały dostałem tysiące razy, gdzie nawet się nie odezwałem, a już głupie laski wytarły mną podłogę i były chamskie.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra:

Co Twoim zdaniem ma jeszcze zrobić mężczyzna, który jest docięty na siłce (trening i dieta trzymane przez 7 lat, sylwetka plażowa), ubiera się modnie i schludnie, dba o siebie (barber, kosmetyczka, perfumy, opalenizna) i zarabia miesięcznie na rękę powyżej 10 koła? No ale ma 160 cm wzrostu i brzydką twarz. IT'S OVER


Zgodzę się, że są rzeczy których nie przeskoczysz i czasami faktycznie it's over. Pewnie istnieją jakieś laski, które
  • Odpowiedz