Wpis z mikrobloga

@look997: pomijając już samą Lunę to dziwię się, że się dorobił kasy - przecież keczupu z Dawtony się praktycznie jeść nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@look997: Może mi ktoś powiedzieć, jakim cudem to jest legalne, że bierze się przeciętną dziewczynę, piosenkę z generatora i ona reprezentuje kraj na Eurowizji? xd Nie ma w Polsce prawdziwych artystów? Którzy wybili się np. nie wiem, robiąc muzykę, a nie mając bogatych starych?
  • Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć, jakim cudem to jest legalne, że bierze się przeciętną dziewczynę, piosenkę z generatora i ona reprezentuje kraj na Eurowizji?


@deletenomads: Przecież ten konkurs już dawno osiągnął dno jako całokształt.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner a na jakiej podstawie tak twierdzisz? W innych krajach jakoś co roku są wybierani sensowni reprezentanci. Belgia, Włochy to moje dwa ulubione kraje urowizyjne od lat ale nawet Ukraina co roku ma sensowna propozycję. O Szwecji nie wspominając. Tylko od nas wyjątkiem od reguły jest jak pojedzie coś bardziej sensownego jak Ochman czy Szpak
  • Odpowiedz
@deletenomads: Są ale nie mają kasy i kumpli w TVP. Muzyka popularna szoruje po dnie jak nigdy wcześniej bo dzisiaj każde zero chce być gwiazdą bez żadnego wysiłku. Na co komu uczyć się śpiewu czy gry na instrumencie? Wystarczy mieć znajomości/kasę starych/fejm w social mediach
  • Odpowiedz