Wpis z mikrobloga

Co to za sraczka na lunę?

Piosenka nie była wybitna, ale przyzwoicie zaśpiewana. To co działo się wczęsniej było katastrofą, ale Luna się podciągnęła. Scenografia była ciekawa ale nic specjalnego.

Natomiast przeszło jakieś gówno z litwy, serbii czy ta finlandia. Nie mam pojęcia co zasługiwało na awans w tym wieśniackim win95man.

Irlandia zrobiła piosenkę, która poza fajnym krzykiem nie nadaje się do słuchania, ale była rewelacyjnym show.

Nie rozumiem tego konkursu. Balkany jak zwykle przepychają jakieś swoje nudne zawodzenie, a gdy coś żywego wyprodukują to przepada to w półfinałach.

Żenada. Ofc wynika niby randomowe, a Choracja niby na przedostatnim miejscu weszła, choć wszyscy wiedzieli że wejdzie xD

#eurowizja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żenada. Ofc wynika niby randomowe, a Choracja niby na przedostatnim miejscu weszła, choć wszyscy wiedzieli że wejdzie xD


@cwlmod: Mowiła kobieta wczoraj że wyniki podawane były w losowej kolejnosci
  • Odpowiedz
  • 3
@cwlmod

Natomiast przeszło jakieś gówno z litwy, serbii czy ta finlandia. Nie mam pojęcia co zasługiwało na awans w tym wieśniackim win95man.


I właśnie dlatego nie wypuścimy piosenki, która spodoba się na eurowizji. Nie potrafimy bawić się tym konkursem, wysłać czegoś dla jaj i mieć z tego radochy. Wysyłamy wykonawców z utworami, o których nie pamięta się minutę po zejściu wykonawcy ze sceny, a taka właśnie była Luna i jej "wieża"
  • Odpowiedz
  • 0
@Klim4s Ale w zeszłym roku finalndia miała przypałową piosenkę która broniła sie jako sam utwór. W tym roku jest to zwyczajnie obleśne i nie ma czego słuchać.

Jak ja ku*** nie mogę przeżyć tego skandalu z bekną w preselekcjach i braku Jana. On miał szansę na zwycięstwo a nie bejba
  • Odpowiedz
@cwlmod skoro nie było tam śpiewu to tym bardziej nie było go u luny, co do scenografii to więcej nie znaczy lepiej– tyle u nas było naj€bane że w połączeniu z beznadziejną pracą kamer wyszła po prostu klapa
  • Odpowiedz
  • 0
@iglawcewce: No nie w ogóle nie było xD Luna śpiewając nudę miała 2x więcej dynamiki niż serbia i portugalia.

To nie pierwszy raz gdy gówniane piosenki przechodzą, ktorych kompletnie nie kumam i to zawsze są bałkany.
  • Odpowiedz