Wpis z mikrobloga

#kononowicz Sami im nabijacie kasę z wyświetleń. Gdyby nie widzowie to ci wszyscy hipokryci by nie zarabiali na nieświadomym człowieku. Oglądacie, udostępniacie, komentujecie. Macie największy udział w tym procederze. J$%ać was- widzów tego procederu.
#takaprawda #patostreamy
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Nawet nie czytam tego wysrywu. Komentujesz, oglądasz, udostępniasz, promujesz tagami = zarabiają na tobie kosztem nieświadomego człowieka. Taka prawda. Gdyby nie takie cymbały jak ty to nikt by się tym nie zainteresował ergo nikt by na tym nie zarabiał.
  • Odpowiedz
Nawet nie czytam tego wysrywu. Komentujesz, oglądasz, udostępniasz, promujesz tagami


@kidi1: Jak nie czytasz to skąd #!$%@? możesz wiedzieć co ja robię? Nie masz pojęcia o co chodzi. Nie masz pojęcia co tu się dzieje. Nie przeczytasz co napisałem i #!$%@? wiesz lepiej xD Wracaj pacynko do oglądania kursów fitness Lewandowskie xD

Przez chwilę myślałem, że jesteś jakimś w miarę inteligentnym gościem w spektrum. Teraz wiem, że tylko to drugie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Sam nie wiesz o co chodzi. Każdy wpis z tagiem #kononowicz napędza im widzów. A jak są widzowie to jest kasa. A jak jest kasa to trzeba wycisnąć z człowieka ile się da. Będziesz miał czyjeś nieszczęście na sumieniu.
A Lewandowską to bardziej się interesujesz niż ja.
  • Odpowiedz
@kidi1:

1.
Przeczytaj co ci napisałem, to #!$%@? zrozumiesz o co w ogóle chodzi.

2.

Każdy wpis z tagiem #kononowicz napędza im widzów.


NIE PRAWDA, ponieważ tutaj nie ma widowni kanału Mleczny Człowiek. Tutaj są ludzie, którzy być może za chwilę ten kanał usuną z YT.

3.

Bo jak ktoś odlatuje już w pierwszym zdaniu to nie warto dalej czytać.


Jak na razie to ty odleciałeś po raz kolejny w pierwszym
  • Odpowiedz
Sam nie wiesz o co chodzi. Każdy wpis z tagiem #kononowicz napędza im widzów. A jak są widzowie to jest kasa. A jak jest kasa to trzeba wycisnąć z człowieka ile się da. Będziesz miał czyjeś nieszczęście na sumieniu.

A Lewandowską to bardziej się interesujesz niż ja.


@kidi1: To jest taki argument w stylu: Twoj ojciec pijus zapożyczył się w chwilówkach na 15 tysięcy złotych, ty chcesz sie wyprowadzić, ale na
  • Odpowiedz
@kidi1 to jest jeden z dziwnych fenomenów internetu, jaki zauważyłem, często się to zdarza szczególnie na wykopie: chłop pisze z poprawną składnią, interpunkcją i bez błędów gramatycznych - no jak normalny człowiek. Ale mimo to #!$%@? kosmiczne kocopoły, odpowiada bezsensownymi argumentami (często nie związanymi z pytaniem) a związek przyczynowo skutkowy zdaje się dla niego nie istnieć.

I zawsze, absolutnie zawsze jest to bordo.
  • Odpowiedz
@kidi1: Kasa nie pochodzi z wyświetleń osób mających jednocześnie adblocka lecz z wyświetleń osób które obejrzały reklamy. Ledwo zdanie zaczął a już zdążył pochwalić się swoją niewiedzą i brakiem research'u. A teraz #!$%@? bo twoja niedouczona opinia jest nic nie warta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz