Wpis z mikrobloga

  • 1
@vanbolko: planuję się skusić w najbliższych tygodniach. w retardinga isę gra z ruskim głosem, to mogę i spróbować moda z niemieckim głosem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo jestem ciekaw jak będize wyglądać perspektywa kobiety w GD. Bo jednak nie powinno być za lekko z różnych względów. Z pierwszych opinii wynika, że autorka dowiozła jakość.
  • Odpowiedz
  • 0
@DamianO1995: od tego artykułu zaczęłem się interesować tematem ( ͡º ͜ʖ͡º) więc dziękuję za napisanie. pytanie - ogrywałeś w pełni niemieckiej wersji, czy są już jakieś spolszczenia dostępne? jajeszcze nie szukałem z braku sprzętu do grania, ale za kilka tygodni to się zmieni i na pewno ogram
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: Proszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobiłem automatyczne tłumaczenie na polski i angielski – te linki są też w artykule.

Grałem z angielskim automatycznym tłumaczeniem; nie znalazłem ręcznego tłumaczenia na polski lub angielski. Jak znasz lepiej polski niż angielski, to lepiej po angielsku, bo wtedy błędy w automatycznym tłumaczeniu tak nie rażą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i te linki są
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: To szybko; a co do ręcznych tłumaczeń, to jeszcze tuż przed premierą, pisałem do niej, że mogę pomóc z tłumaczeniem pod kątem technicznym, by każdy, bez wiedzy o modowaniu mógł się włączyć do tłumaczenia za pomocą Weblate. Ale twierdziła, że ktoś się tym zajmie, bynajmniej tłumaczeniem na angielski.
  • Odpowiedz