Wpis z mikrobloga

Na pewno z godnością bo nie mam zamiaru zaciągać się do armii żeby atakować inny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wieczny_Prawiczek: Ale biorąc pod uwagę położenie naszego kraju to Ciebie raczej nikt nie będzie pytał czy chcesz iść do wojska.
Dostaniesz przydział, karabinek i będziesz miał tyle do powiedzenia co prosiaki przed kastracją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Disscord93

Zejdź na ziemie chłopcze, nie będzie żadnego wjezdzania aż po Ural tylko prędzej ci do dupy wjadą po same jajca. W pewnym momencie ruski użyje atomu potem już się potoczy samoistne, nie ma mowy o pełnoskalowej wojnie konwencjonalnej NATO vs Rosja bo prędzej zostanie użyta broń atomowa, tłuki ( ͡º ͜ʖ͡º)


Standardowo - czensem siem i bojem siem.
  • Odpowiedz
Każdy kozak ale jak zacznie się wojna z Rosją to pobór dostanie każdy 18-65 lat.


@ErroL: no to idę do paki albo kolaborować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sram na polaków.
  • Odpowiedz
Na pewno z godnością bo nie mam zamiaru zaciągać się do armii żeby atakować inny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wieczny_Prawiczek: Twoja godnosc skonczy sie tam, gdzie dostaniesz minimalna szanse na przezycie i zrobisz wszystko, by ja wykorzystac. Milo sie #!$%@? sprzed komputerka, a jesli nie wierzysz to poczytaj ksiazki o drugiej wojnie, czy konfliktach na bliskim wschodzie.
  • Odpowiedz
ciekawe jak ty będziesz umierał jak będziesz wyglądał i się zachowywał


@Tripel: jo nie chcioł jo nie wiedzioł XDD

Każdy niemiecki żołnierz jak dostawał w dupę to się okazywało że on chciał tylko studiować filologię i w ogóle go źli naziści zmusili XD
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek:

Czy Ty nie rozumiesz, że ten "hehe, umierający, hehe Hindus" prawdopodobnie pojechał tam po to, by poprawić byt rodziny żyjącej w nędzy? Niegdyś Polaków wysyłano do Iraku i siłą rzeczy, wraz z USA najeżdżali obcy kraj, mordując obcych ludzi. Dlaczego z nich się nie śmiejesz? Bo nie dadzą Ci za to orderu fajnopolaka?

Nie umiem wyobrazić sobie strachu umierającego człowieka, ani rozpaczy matki, która traci dziecko. Ty chyba też nie,
  • Odpowiedz
@Miche8768: Ty jesteś jakimś debilem?

To chyba jasne, że przeciętny Hans miał dosłownie w dupie najazd na Polskę i nie chciał iść na wojnę. Kto normalny chce na nią iść? Przeciętny człowiek chce zapewnić byt sobie i swojej rodzinie. Nic ponadto. Ty sobie wyobrażasz, że statystyczny Niemiec, Polak, Rosjanin, Ukrainiec, Francuz, Włoch czy Eskimos siedzi na chacie, snując jakieś imperialistyczne wizje podboju świata? XD
  • Odpowiedz
@owsikalfred: A znasz sytuację tych, których będziesz "wcielał", naziolu? Twoja locha z dzieciokami jest bezpieczna, więc można wcielać, hehe, anonków. A może anonek ma chorą matkę, która zostanie sama? A może wychowuje samotnie dziecko, które trafi do domu dziecka albo wyląduje na ulicy?

Dozgonna beka z hipokrytów takich, jak Ty. Niby gardzicie Kacapami, a w głębi serca jesteście takimi samymi komuchami. Jak przyjdzie co do czego, to zamiast stulić parszywy pysk
  • Odpowiedz