Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak Jay Leno (amerykański komik, najbardziej znany z prowadzenia programu The Tonight Show oraz wielki kolekcjoner samochodów) opowiadał jak w latach 70 jeździli chyba po Kalifornii w upale z zamkniętymi szybami samochodem bez klimy i w ten sposób nabierali dziewczyny że mają klimę a zaraz po wskoczeniu do ich fury były bardzo rozczarowane.
  • Odpowiedz
mieć nie znaczy, że działającą xd


@stooley32: O tak.

Ilość ludzi ktorzy jeźdżą w ciepłe dni z otwartymi oknami wskazuje że działająca klimatyzacja to nie jest taka oczywistość...
  • Odpowiedz
@radziuxd: no u mnie w ukochanej przez wykopkow starej klasie premium xD klima sie #!$%@? po kilku latach, naprawa tak zeby to milo rece i nogi czyli przewody, sprezarka, chlodnica, osusacz, bajery zamknelo sie w 4.5k.

I teraz jak taki janusz kupuje za oszcsednosci zycia fure za 30k i ma wydac 5 na sama klime to dostaje palpitacji serca i nie robi
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: 90% dostępnych modeli w 2004 miało klimę jako OPCJA. Nawet bliżej 100%. Co nie znaczy, że Polacy brali taki wariant wyposażenia, szczególnie w tamtych czasach. Na rynku wtórnym mamy głównie jakieś totalne golasy, często korbotronic spotkasz w aucie z ~2005 a ty mi tu o klimie.

Teraz za to im się nie chce produkować różnych wersji wyposażenia i produkują tylko jedną - najwyższą. Ale każą ci płacić abonament za uruchomienie
  • Odpowiedz