Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, jak z 1.5mln zrobiło sie 900 a finalnie 300?


@Nehro: większości zawodnikom wysokie kwoty wypłacają w kilku transzach, a przynajmniej preferują takie rozwiązania i część zawodników się godzi
  • Odpowiedz
@BigInt: Mam wrażenie, że Fame faktycznie ma spore problemy finansowe. Wardega mówił o nich na Fame 19? Jakiś tam influ mówił że słabo idzie PPV, wpis na Twitterze kogoś tam że jedna z federacji ma problemy, a teraz okazuje się że wypłacają wiewiórowi w ratach.
  • Odpowiedz
@ElementalX7: zezniania finansowe sa publicznie dostepne i bardzo dobrze stoja z kasa. Wardega mowil o main evencie z nim, gola, olejnikiem i fabijanskim, gdzie kilka mln poszlo w bloto i chcieli w ratach splacac
  • Odpowiedz
@ElementalX7: nie mówił, że mają jakieś tarapaty finansowe, bynajmniej ja nie słyszałem. Mówił tylko, że chcieli mu to w ratach spłacać, przez rok czy półtora, obstawiam, że dla Fame to korzyść jakaś większa, a on się chciał już totalnie od nich uwolnic więc dla niego lipa.
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21: Przecież to ,że czysto teoretycznie w sytuacji, ktorej będą mu spłacać w ratach te 1.5 mln nie przeszkadza w żaden sposób w zerwaniu umowy... @duzeelobenc Plus jeszcze dochodzi Ci % dla narożnika, pewnie menago swoje weźnie i koszty przygotowań. Nagle robi się 800 tys zamiast miliona
  • Odpowiedz