Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gorzkiezale

Stwierdzam, że chyba tu za bardzo nie pasuję do mikrobloga... Na początku wydawało się fajnie były śmieszne historie, obrazki i inne ciekawe rzeczy ale jak widzę kolejny raz jakiegoś zjaranego debila, który chwali się, że jest ujarany a inni debile mu przyklasują to trochę mi się robi ich szkoda.

Do tego jakaś #bojowkawindowsphone i #bojowkaandroid kłócą się jak dzieci, który system lepszy.. Jarają się swoimi telefonami, jakby kogoś obchodziło jaki system mają w telefonie. A no zapomniałem obchodzi innych ćwoków z bojówki. Ta kłotnia przypomina paradę gimboateistów, z ostatniego znaleziska na pyta.pl .

Kolejna rzecz to jakieś dziwnie maniery z pisaniem "co te coś tam to ja nawet nie..".

Kolejną rzeczą too jakiś #przegryw jeden z drugim, robią jakąś gównoburzę, bo nie mogli się normalnie spotkać jak człowiek na piwie tylko zawsze muszą być potem jakieś kwasy i gorzkie żale. Oczywiście na mirko bo w twarz to za ciężko powiedzieć.

Najgorszą rzeczą jest jednak powtarzanie dowcipów, tekstów, memów itp.Wejdzie jakiś śmieszny tekst, mem czy coś i normalnie się szybko znudzi bo ludzie go maglują do znudzenia. Na szczęśćie jest mikroblog. Tutaj każdy mem będzie żył wiecznie, a jak dodasz jakiś sprawdzony dowcip to wiedz, że dostaniesz dużo plusów.

Zapomniałbym o #atencyjnadziwka - osobach, które dla plusa zrobią wszystko. Oczywiście mógłbym dodać na czarną listę wszystko, ale wtedy nie miałbym już co oglądać oprócz fajnych dup. Zdjęcia fajnych dziewczyn nadal trzymają poziom to trzeba przyznać.

Jest jeszcze parę innych rzeczy ale już nie chce mi się o nich pisać...

Może po tym jak straciłem bordo odżyłem i przejrzałem na oczy?
  • 9
@maxwol:

a) prawilne tagi se znajdź i obserwuj

b) nie wchodź we "wszystkie wpisy" bo tam kupa jest

c) ale co do repostowania rzeczy to sam mam ból dupy że wciąż to samo wrzucają. Mirki są ograniczone i ścieżka

Mikroblog -> Gorące dyskusje -> 12h

jest za długa i ich przerasta :(
@gregu-: trzeba będzie chyba przetestować wzięcie paru tagów na czarnolistę ale boje się, że może tu być pusto... Fajnie jakby część ludzi się jednak ogarnęła, ale to w końcu internet tu można być anonimowo debilem. No chyba, że pójdziesz na wykoppiwo:)
@maxwol: Wg mnie nie ma sensu przezywac internetu, bo tylko mozna sie zapetlic probojac zrozumiec wszystkich ludzi. Lzej jest to olac, wiem ze ciezko bo tych ogarnietych jest mniej. Polecam sie nie przejmowac i ignorowac. Pozatym masz fajnego avatara ;) Troche pasuje ton wypowiedzi do niego hehehe. przypadek ? ^^
@maxwol: Hmm powiedz mi dlaczego się przejmujesz jakimiś przegrywmi o to że się pokłócili o jakieś wykopiwo czy coś? Kojarzę temat ale miałem #!$%@? aby co kolwiek szukać dalej i interesować się tym. Mieli coś do siebie to fajnie, gównoburza poszła i ich internetowe życie nabrało jakiegoś smaczku. Twój wpis jest tak pełen gorzkich żali że mam wrażenie jakby ktoś Ci drugie życie marnował. Na prawdę nie masz poważniejszych problemów i