Wpis z mikrobloga

Proszę mi pokazać dowody na to, że Kierwiński nie był pijany. Badania alkomatem nie kupuję, typ to zwierzchnik Policji. Selektywny pogłos i manipulacje dźwiękowca to też jakieś lulz tezy.
#polityka #po #bekazpodludzi #bekazpo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvv-vvv: @mango2018

Nie można tego udowodnić. Jedynie co to gdyby sam się do tego przyznał. Dlatego się nie przyzna. Nikt nie ma alkomatu w oczach. Mógł mu się plątać język z 10 różnych powodów :)

Pozostaje jedynie kwestia naszych... indywidualnych opinii. Są nagrania z tego zdarzenia... są też inne ¯\(ツ)/¯

Moim zdaniem był n------y i tyle. Pewnie nie jakoś bardzo... po prostu każdy inaczej znosi a-----l, jeszcze w taką
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@The_Rainman tak, bo po był kilka godzin po przemówieniu, więc mógł wytrzeźwieć, a ten przed... mógł łyknąć po nim. Tym bardziej, że wtedy jeszcze nie był na tym pikniku strażackim.
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: Sprawa wygląda tak.

Czy Kierwiński był nawalony? MOIM prywatnym zdaniem - TAK.

Czy Kierwiński wyszedł z afery obronną ręką - Absolutnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@The_Rainman a co mnie Duda w tym momencie obchodzi? Pytam o Kierwińskiego. A skłoniło mnie do tego to, że widzę sporo postów broniących go wbrew oczywistej oczywistości, co mnie w niesmak jako wyborcy PO.
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: z alkoholem wygląda tak, że jak się go napijesz to nie kopnie Cie odrazu, a jak jesteś pijany to obojętnie czego byś nie zabrał, to w ciągu kilku minut/godzin z bycia pijanym na poziomie "bełkotania" do normalnego nie wytrzeźwiejesz. Z poziomu bełkotania do żeby zejść do normalnego jest potrzebny kilku godzinny sen chyba. Nie wiem za młodu trochę wypiłem i wiem mniej więcej jak to działa
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: ale było słychać, że mówi niewyraźnie, przez co jest cała afera. To już jest dosyć wysoki poziom "n-------a" z którego żadnym sposobem chyba nie da się wyjść w tak krótkim czasie. Widziałem kilka osób w życiu bełkotających, samemu też mi się zdarzyło i uwierz mi, to nie jest kwestia pół godziny picia i też nie jest to godzina trzeźwienia. Poprostu nic się tam nie spina czasowo, nawet jak wygląda
  • Odpowiedz
Proszę mi pokazać dowody na to, że Kierwiński nie był pijany


@vvv-vvv: Ciężar dowodu wisi po stronie uważających, że był.
Proszę mi pokazać dowody, że nie jesteś złodziejem.
Nie wiem czy był pijany czy nie był. Dla ludzi twierdzących, że nie był filmik to żaden dowód.
Ty na każdy przedstawiony dowód zareagujesz tak samo- zanegujesz go i tyle. Wszystko można przecież sfałszować i każdego przekupić.
  • Odpowiedz