Wpis z mikrobloga

@makgyvergaleriapl: To powiedz mi jak się wchodzi do pozostałych 3 mieszkań skoro drzwi wejściowe są tylko jedna na parterze. To jest szeregówka gdzie mieszkanie ma 2 kondygnacje i garaż. Całkiem spoko rozwiązanie, brałbym w ciemno zamiast swojego 60m2 bo przynajmniej mam 40m2 ogródka
  • Odpowiedz
z 3-4 kurnikow obok siebie wyjda ludzie robic grila, dzieci itd pozdro fajnie bedzie xD wole prlowskie bloki


@loczyn: z grillem i palaczami papierosów na balkonach oraz codziennymi atrakcjami:
— polowanie na wolne miejsce parkingowe,
— znowu ktoś naszczał w windzie,
— sąsiad-zbieracz hoduje karaluchy, które odwiedzają mieszkania sąsiadów,
— sąsiad wyżej znowu ma imprezkę,
— do cichodajki spod piątki znowu zeszli się nawaleni ruchacze i łomoczą do drzwi.

Nieźle masz
  • Odpowiedz
Brak jakiejkolwiek infrastruktury wokół.


@xqwzyts: Ale to jest dokładnie to samo co z domami jednorodzinnymi - tylko tutaj bardziej upchane. Nie ma tam mowy o infrastrukturze wspólnej bo z założenia każdy ma swój teren. Poza tym taki model jest często wynikiem planu miejscowego bo wyżej niż 2 kondygnacje nie zbudujesz, do tego dach dwuspadowy i przestaje się opłacać robienie czegokolwiek wspólnego a skoro i tak możesz zrobić tylko jednorodzinkę to robisz
  • Odpowiedz
@koala667: jesteście śmieszni xD tutaj nie ma patologii wręcz bym powiedział że deweloper zaszalał - domki oddzielone przestrzenią garażową czyli nie słyszysz jak sąsiad ru**a żonę za ścianą, dodatkowo ogród jest ogromny... prawdziwa patologia to szeregowce gdzie mieszkanie ma 40m2 a ogródek lub balkon 1m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZAKAZAĆ, ZAKAZAĆ!!!!!!111...

Ludzie, czy na pewno chcemy powrotu do socjalistycznego raju? Obecnie jak chcę to kupię sobie rowerek Kross za 2000 lub gównianego chińczyka za 1000 i mogę cieszyć się z możliwości adekwatnego dla mnie wyboru, rozumiem że wolelibyście ZAKAZAĆ!!! sprzedaży kiepskich rowerów, wprowadzić normy i wtedy wszystkie będą kosztowały od 3000 w górę (realne 2 + normy + brak tańszej konkurencji). Ceny przykładowe.

Socjalizm nadal nie działa, dajcie ludziom spokój, niech
  • Odpowiedz
@koala667: bradzo prost wydają zewolenie, bo nie mają wyjścia. Nie ma planów zagospodarowania i możesz postawic CPK lub budę dla psa. Brak wytycznych, brak zakresu, jednym słowem samowola. to samo jest w katowicach. Takie dzielnice jak Zarzecze (bardzo droga cześć miasta, chodzi o grunt) Podelsie (też tanio nie jest) brak planów, kazdy stawia co chce. Np ludzie kupili działki za 500 tyś kilka lat temu postawili piękne domy, ale naprawdę piekne.
  • Odpowiedz