Wpis z mikrobloga

@navaare: ale kogo zaorałeś człowieku :-D ja wiem, że jest więcej facetów ale nie 140 na 100 bo to jest najbardziej skrajny przypadek na jakiejś zatęchłej wsi, dodałam rozwodników i wdowców/rozwódki i wdowy (nieoznaczonych już nie liczyłam).i daje M 3248,4, K 2605,5 co daje 124 facetów na 100 kobiet. W sumie i tak sporo ale nie 140 na 100.

I daje 600tys różnicy a nie milion czy dwa miliony (co i
  • Odpowiedz
@Erikaa

ale kogo zaorałeś człowieku :-D

Ciebie? Miało nie być różnicy ? Ale kogo Ty doliczyłaś z których lat starych bab i dziadów? Wdowców wszystkich jest nie więcej niż po 20k / płeć w 20-40 wiek

P@linij się w łeb jeśli liczysz kogoś powyżej skończona manipulantko albo w matematyką nigdy nie potrafiłaś haha

Obrazek jest z d@py

Zapomniałaś już to napisałem nie?

3 089,6/ 2 368,4 Daje 1,3 faceta na kobieta jest
  • Odpowiedz
@navaare:
policzyłam tak jak Ty roczniki 20-40 lat.
Nigdzie nie napisałam że nie ma różnicy, nie wiem po ch* się na mnie drzesz, ja wiem, że facetów jest więcej, wiem, że dość sporo ponad to 104 na 100 z urodzeń, ale nie 140 na 100 NA CAŁĄ POPULACJĘ bo to by znaczyło że 1/3 polek jest w związkach z obcokrajowcami a takiego multi kulti jeszcze nie mamy.

124 na 100 to
  • Odpowiedz
@Erikaa:

Sama sobie up@liłaś 140 tak samo ja na pewno tego nie mówiłem

Ilość tysięcy rozwodników 20-40lv
K 1,8 19,6 68,4 132,5 -> 200k+
M 0,4 8,5 42,9 104,4 -> 150k+

Wyraźnie widać że polki rżną się z obcokrajwocami bo skąd więcej rozwódek niż rozwodników Przynajmniej wiadomo że nie należy brać się za rozwódki
  • Odpowiedz
@navaare: przecież w tym memie jest 140 na 100 i od tego zaczęła się dyskusja.

Raczej więcej jest rozwódekw grupie do 40 gdyż ich rozwiedzeni mężowie są powyżej 40 i już ich nie policzyliśmy.

3248,4k / 2605,5k = 1,24 to jest finalny wynik ze spisu powszechnego dla wieku 20-40 lat.
  • Odpowiedz
@Erikaa: Ale ja też mówiłem że mem jest z d@py Ale to TY mówiłaś że nie ma problemów bo z gusu wszystko great i tylko 200k różnicy max nie? Poza tym rozwodników nie ma sensu liczyć bo najrzadziej wiążą się powtórnie

no brawo, podałeś mi dokładną cyfrę z której to wynika... Zgodnie z GUS w rocznikach 20-44 lat na emigracji przebywa 397 tys mężczyzn i 437 tys kobiet, czyli różnica 40
  • Odpowiedz
@navaare: 170 tysięcy różnicy urodzeń dla 19-44 lat- i to jest nadal fakt. I o ile pamiętam, to poprosiłam zaciekle broniących mema o rozpisanie bo wydawało mi się w którymś elemencie zawyżone, tyle.Nie kłóciłam się w przeciwieństwie do Ciebie że mam wszystkie dane, tylko że te które mam nie składają się na 140 i prosiłam o wyjaśnienie mądrzejszych ode mnie :-)
  • Odpowiedz
@Erikaa:

w przeciwieństwie do Ciebie że mam wszystkie dane, tylko że te które mam nie składają się na 140 i prosiłam o wyjaśnienie mądrzejszych ode mnie :-)


byłam głupia bo nie chciało mi się danych zebrać ale łatwiej było zerżnąć bo "prawacy" i to nie może być prawda i za trudne było dla mnie rozróżnienie ile ludzi urodziło się a ile jest teraz

Wszystkie jesteście takie same.
  • Odpowiedz
@navaare: nie jestem żadną lewaczką tylko portale dla facetów jak widzisz jednak zawyżają bo pieją o milionie bo taki tytuł się klika, a tu jednak 600 tys. Dlatego chciałam sprawdzić.

Przejrzałam pół GUSu ale trafiłam na tą tabelę z zestawieniem kawalerów/panien bez podziału na wiek, więc do końca nie porównałam, dlatego zapytałam o to ludzi którzy rozkminili i świadomie rozmawiają o tych danych. Ale niestety poziom rozmówców zdecydowanie nie dorównał.

Przecież
  • Odpowiedz
@Erikaa:

Nie dociera do Ciebie:

1) że ludzie nie parują się 1:1 wg statsów a przede wszystkim przez hipergamia babska wg której podoba się może 1 na 5 max facetów Czyli max co czwarta/piąta kobita znajdzie sobie faceta w tej grupie singli
2) Rozwodnicy najczęściej nie wiążą się powtórnie
3) Liczba 1mln jak nie więcej jest realna z powodu pkt nr 1

Dziękuję
  • Odpowiedz
@navaare: ale przecież to jest oczywiste że zostaną i wolne kobiety i i wolni faceci ponad tą różnicę ale to nie jest PRZYCZYNA MATEMATYCZNA czyli BRAK KOBIET tylko to że wolne kobiety nie spojrzą na takich wolnych facetów
  • Odpowiedz
@Erikaa: Dlatego będziecie zastępowane Azjatkami i Latynoskami tak jak to w USA i na zachodzie EU ma miejsce

To świetny deal odświerzenia puli genetycznej i H@ obchodzi cały świat czego chcą wyzwolone baby zachodu.

Aaa i matematyka warunkuje hipergamie spytaj babcie po IIWŚ co o tym sądziła.
  • Odpowiedz
@navaare: no i bardzo dobrze ja nie mam nic przeciwko :-)

babci niestety już nie zapytam.

A myślałam że współczesna, kultura, social media, tinder i instagram.
  • Odpowiedz