Wpis z mikrobloga

  • 2
@SzmaragdowySmok rozumiem o czym piszesz i dziękuję za to. Bardziej miałem na myśli podanie jakichś kontretnych przykładów zabaw innych niż udawany stosunek albo czołganie się po ziemi. Pytam z powodu że na weselu byłem tylko za dzieciaka a oczepiny znam tylko z memów albo cringowych filmików
  • Odpowiedz
@Malistral: coś w stylu jaka to melodia (typowo dla starszych z jakimiś retro kawałkami), Familiada, limbo. ja u siebie przygotowałam weselne bingo, goście (kto chciał) przez całe wesele robili mini zadania, za wykonanie wszystkich była wódeczka. :)
  • Odpowiedz
@Malistral: Z krzesłami nie jest chyba żenująca: w kółku stoi X krzeseł, naokoło tańczy X + 1 uczestników, gdy muzyka przestaje grać, muszą zająć miejsca. Jedna osoba wypada, odstawia się jedno krzesło itd.
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok czyli uważasz, że ocierające się i erotyzm zabawy na oczepinach nie są żenujące?

@Malistral na weselu widziałem kiedyś coś w stylu 'wycieczka do zoo' - jest historyjka i jak pada imię kogoś z tej historii to ten robi kółko wokół krzeseł. Zabawa jak zabawa.
  • Odpowiedz
@Malistral: rok temu na weselach na których byłem jako gość było coś na kształt Familiady - mega super zabawa, pytania tylko o Państwa młodych typu miesiąc urodzin, numer buta, kiedy się zaręczyli itd
  • Odpowiedz