Wpis z mikrobloga

Ale tu się będzie działo na tagu jakby wycofali się z 0% i mieszkanie rozpoczęłyby bolesny, wieloletni zjazd.

Obiecuje, że nawet jak kupie to będę shitpostował, że dalej leco i dna nie widać XD

#nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
  • 113
jakie są przesłanki, żeby miało nie wejść?


@#!$%@?: No nie wiem, może np. taka, że z sondażu RMF / United Surveys wynika, że 82% jest przeciw, a połowa ministerstwa odpowiedzialna za program w zasadzie to już uciekła z resortu, bo nie wytrzymali krytyki? XD
  • Odpowiedz
nawet jak kupie to będę shitpostował


@mickpl: myślę że wszyscy już dawno skumali, że tu nigdy nie chodziło o żadne mieszkanie tylko o szitposting XD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ja też będę szitpostował jak kupię. u mnie jest trochę inny przypadek, bo już kilka razy chciałem kupić i tak na 5 prób 3 razy nie kupiłem ze swojej winy (zbyt agresywne licytowanie, ociąganie się), a 2 razy z winy sprzedającego (wycofanie się lub poważne zatajone wady). i teraz w miarę czekania bardzo urosły mi oczekiwania, więc już nie cena jest problemem tylko bardziej brak towaru
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@?

jakie są przesłanki, żeby miało nie wejść?


Taka że 2050 i lewica są przeciwko i niech się obudzą, że nie są tylko przystawkami PO i wieśniaków z PSLu
  • Odpowiedz