Wpis z mikrobloga

Mój admin to fanatyk Comic Sans MS. Pół ekranu #!$%@? tym gównem najgorsze. Średnio raz w primaaprilis #!$%@? taką inbę, że ktoś oślepnie przed monitorem i trzeba zakraplać mu krople w szpitalu bo nic nie widzi. W swoim 20 letnim życiu już raz byłem na takim zabiegu. Dzisiaj wszedłem na jakieś losowe mirko to zobaczyłem, że inni też oślepli xD bo myśleli że to poważny serwis.

Druga połowa ekranu #!$%@? jakimiś rogalami z Poznania, świętem Michaua i zdjęciem helikoptera xD itp. Co tydzień leci tym helikopterem objazd po swoich wszystkich czcionkach, żeby trochę #!$%@?ć wypokowiczów. Byliśmy na tyle głupi, że nauczycliśmy go śmieszkować bo myśleliśmy, że trochę zabawy będzie na tym mirko ale teraz nie dosyć, że psuje to jeszcze wsadza nam Comic Sansa i kręci gównoburze z jakimiś gimbusami o najlepszą czcionkę itp. Potrafi #!$%@?ć wszystkich przez monitor aż chcą #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś admin mnie #!$%@?ł to usunąłem tam konto i go olewałem nie pisząc w jego serwisie jakiegoś prawilnego contentu typu Michau to krul. Moderatorzy nie nadążali z pieczeniem mu rogali na uspokojenie. Aha, czcionka już się nie nazywa Comic Sans MS tylko Comic Sans MB żeby upamiętnić tego człowieka.

#pasta #dobrapasta #primaaprilis #michau #heheszki #gorzkiezale #oswiadczenie #rogale
  • 1
  • Odpowiedz