Wpis z mikrobloga

Assassin's creed brotherhood ukończony, przyjemnie się grało.
Jedyne co mnie irytowało, to zbyt duże odległości między punktami A do B, dużo się trzeba nabiegać.
Widac również, że sekwencja 8 jest zrobiona trochę na od*ierdol.
8/10.
Od razu biorę się za revelations.
#assassinscreed
  • 9
  • Odpowiedz
@Wimix21: Brotherhood to najbardziej niedoceniona gra w serii. Mocno hejtowana w swoim czasie, bo ma wiele niekonwencjonalnych i eksperymentalnych mechanik. Obecnie nie do pomyślenia, żeby ubi się zdecydowało na tak odważne decyzje.
  • Odpowiedz
@Wimix21: Chyba moja ulubiona część z ulubionym trailerem. Były duże odległości, ale to śmiganie po miastach było tak satysfakcjonujące, że absolutnie mi to nie przeszkadzało i nawet szybkiej podróży nie używałem.
Krs90 - @Wimix21: Chyba moja ulubiona część z ulubionym trailerem. Były duże odległoś...
  • Odpowiedz
  • 2
@deletenomads: Fajna jest możliwość werbowania asasynow, wysyłania ich na misje i wzywania do pomocy. @Krs90
Brotherhood ma również wyśmienity wstęp, pierwsza sekwencja jest idealna.
Pomysł z Kryjówka w Monterigioni mocno buduje klimat.
  • Odpowiedz
@Wimix21: Albo rzucanie włócznią. Też mocno kontrowersyjny jest stopień trudności (a właściwie jego brak). Z reguły biorą starego bohatera, bo fan service, ale go osłabiają albo udają że nigdy nie był silny xd Jak w Gothicu, gdzie kończysz jako arcymag, a potem i tak grasz gołodupcem. W Brotherhoodzie się w tańcu nie certolą, i przez całą grę czuć że Ezio to doświadczony zabójca.
  • Odpowiedz
  • 1
@Krs90: Mój ulubiony to ten z revelations chyba. W sumie to po 3 części już nie widziałem żadnego traileru, ale do 3 wszystkie były dobre. Kiedyś trailer 3 w tv pamiętam leciał z imagine dragons xd.
  • Odpowiedz
  • 1
@deletenomads: Nie zdarzyło mi się rzucić włócznią :(
Walka sama w sobie bardzo przyjemna i wolę one shootowac niż wyczekiwać ciągle na moment kontry jak w Ac1.
W Ac1 w dodatku te okienka na kontrę były bardzo małe, a o ciągłym atakowaniu wroga nie było mowy, bo za każdym razem blokował.
  • Odpowiedz
W sumie to po 3 części już nie widziałem żadnego traileru


@Wimix21: To łap prawie najlepszy z AC i chyba jeden z najlepszych jakie w ogóle widziałem:
Krs90 - >W sumie to po 3 części już nie widziałem żadnego traileru

@Wimix21: To łap ...
  • Odpowiedz
@Wimix21: Z tego co pamiętam można podnieść różne rodzaje broni, i nimi walczyć, a później rzucić i walczyć normalnymi skrytobójczymi xd Dziwna mechanika, ale zrobiła na mnie wrażenie.
  • Odpowiedz