Wpis z mikrobloga

@dr_papieros

przeciez połowa wykopków to na żywo nigdy nagiej kobiety nie widziało, więc nie ma co wymagać zbyt wiele.


Połowa?.
Nie wiem skąd wziąłeś te szacunki,ale jak dla mnie dość mocno przesteliłeś.
Jak dla mnie to 95% przegrywów(bo tak naprawdę,to o nich mowa) nie widziało nagiej kobiety na żywo,a i tak wydaje mi się że to też może być mocno przestrzelony wynik.
  • Odpowiedz
Zdrowa? Ze 20 kg nadwagi.


@LudzieToDebile: XD #!$%@?ąc od tego czy się komuś podoba (imho całkiem ładna dziewczyna) to to nie jest 20kg. Podejrzewam, że maks 8kg względem bmi.
  • Odpowiedz
@Linnior88:

zauwazylam że faceci nie potrafią ocenić dobrze wagi kobiety ani tego czy ma makijaż czy nie xD

To samo się tyczy zabiegów estetycznych rzadko który się pokapuje czy jakaś ma zrobione usta czy żuchwę np


To znaczy że jest tego jeszcze więcej niż mi się wydaje?
Rustyyyy - @Linnior88: 
zauwazylam że faceci nie potrafią ocenić dobrze wagi kobiety ...

źródło: IMG_5599

Pobierz
  • Odpowiedz
@Linnior88: już zdrowiej mieć trochę nadwagi niż jakąkolwiek niedowagę - o ile nie idziemy w otyłość czyli masy trzycyfrowe.

na łykopie wszyscy tacy koneserzy i takie rygorystyczne wymagania mają, a jak na ulicy widzę to co drugi targa bebola takiego, że na taczkę by se to mógł załadować. I to nie jakieś stare Janusze którym wszystko jedno tylko coraz młodsze typy. Babiszcza grube też oczywiście są, chyba nie ma dużej
  • Odpowiedz