Wpis z mikrobloga

@dos_badass @gundis24 może i są, ale wystawianie się na clickbaity mające wzbudzić emocje sprawia, że mózg mimowolnie zaczyna uważać, że takich osób jest więcej niż jest. Podobnie z historiami o młodych co przychodzą na rozmowy rekrutacyjne z rodzicami i inne historie tego typu.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Mam takiego clickbaita w rodzinie xD Wujek z ciocią chcieli na emeryturze mieszkać w PL i zbudowali dom. Ale się po drodze skomplikowało i chcą go sprzedać. Rodzinka już zęby ostrzy na gratis bo oni bidni i im się należy, ciocia jest kogoś tam siostrą to im bardziej. No i się tłuką idioci.
I tak tam ktoś „mądry” jeden z drugim stwierdzili, że ten dom wujkowie powinni oddać ^^
  • Odpowiedz
co mnie obchodzi jakaś stara baba o czym se myślixDD


@Protectorx: a co ty mnie obchodzisz? xD
i w ogóle dlaczego do mnie piszesz?? xDD
przecież ja nie do ciebie pisałem. xDDD
miłego dzionka i smacznej kawusi! xDDDD
  • Odpowiedz
@Klimbert co gorsze - codziennie mijasz na ulicy albo pracujesz z Grażynkami.ktore wierzą w takie artykuły


@pieknylowca: co ciekawsze, nawet sobie sprawy nie zdajemy, że czasem piszemy z kimś na mirko, kto właśnie takie clickbaity wymyśla!
xD
  • Odpowiedz
@Polasz: Mem z typem z iniemamocni gdzie po jasnej stronie są ci co myślą, że to bait XD Byście poszli na dwie sprawy spadkowe lub rozwodowe to byście inaczej śpiewali XD
  • Odpowiedz