Wpis z mikrobloga

@dead_king: Twoim błędem jest to że planujesz rozwód bez orzekania o winie. Mozliwe ze była żona będzie sugerować że to nie ma sensu lub będzie Cie prosić żebyś tego nie robił ale to zasłona dymna. Idź do prawnika i zweryfikuj to. Twoim drugim błędem jest to że myślisz że to Twoja wina. Co jeszcze, dobrowolnie będziesz jej płacił alimenty bo stopa majątkowa się jej pogorszyła i oddasz dzieci a w zamian
  • Odpowiedz
  • 2
@eskejper Taki jest plan, opieka naprzemienna, 2 tygodnie u mnie, dwa u niej.
Przy czym nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny miałby być ich ojcem.
Nie wiem jak wtedy wygląda sprawa alimentów, bo ile i za co miałbym niby płacić?
Między nami to wyglądało tak, że ja za wszystko płaciłem, moje pieniądze były nasze, a jej pieniądze były jej. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Między nami to wyglądało tak, że ja za wszystko płaciłem, moje pieniądze były nasze, a jej pieniądze były jej. ¯(ツ)


@dead_king: To Twoje zycie, Twoje decyzje, ale zawsze zastanawialo mnie to czemu faceci godzą się na takie uklady. Mam nawet przyjaciela ktory swojej wyplaty nie widzi, bo finansami zarzadza jego żona bo wygodnie. Rozumiem jeszcze jakbys zarabial 3-4x wiecej niz ona, ale z wpisu to raczej nie wynika.

Czy
  • Odpowiedz
  • 1
@eskejper Od dwóch lat się #!$%@?ło ale nie sądziłem, że to się TAK zakończy.

@altrys Mam świadka. Facet uczciwy, mimo, że z jej strony rodziny. Także jak tylko się wydało to od razu dał mi znać.
  • Odpowiedz
@dead_king jak dowiedziałeś się o zdradzie ? Przypadkiem ? Sama Ci powiedziała ? Nie zauważyłeś jakichś sygnałów ? Zmian zachowania ? Gdzie były dzieci jak z nim się #!$%@? ?
  • Odpowiedz