Wpis z mikrobloga

@DobryMaron: Ciekawa historia, tak że nawet specjalnie przeczesywałem mapę, by odczytać wszystkie lokacje, z notatkami i hologramami, by poznać historię i całą tą tajemnicę.
Na dodatek ciekawa rozgrywka, dobra zróżnicowana mapa, masa różnych przeciwników.
Oczywiście część rozwiązań zapożyczona z innych gier, takie jak zdobywanie fortec z rąk bandytów i przekazywanie ich "porządnym" ludziom, wieże które trzeba było zdobyć, by odkryć inne lokacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@DobryMaron polecam. Bardzo ciekawa historia. Do tego stopnia ciekawa, że czytałem nawet opisy artefaktów. Zrozumiesz o czym pisze jak zagrasz:) nie chce spojlerować.
  • Odpowiedz
@DobryMaron: Mi się podoba, ale raczej każdemu ta gra nie podejdzie. Fabuła fajna, jeżeli lubisz tematykę nowych technologii to powinna Ci się spodobać. Piękna grafika, ale generalnie to co mnie wciągnęło to typ gry RPG jaki lubię - nie kosimy wszystkich po kolei jak barbarzyńca w diablo, tylko trzeba wykorzystać słabe punkty przeciwnika, czasami skradać się i zaatakować z zaskoczenia, wykorzystać słabe punkty, generalnie używać mózgu
  • Odpowiedz