Wpis z mikrobloga

ogolnie fajnokremlactwo mogloby wycofac sie z ukrainy, to by nie gineli jedni i drudzy


@robertkk: ale wy jesteście #!$%@? tępi. Kacapstwo nie chce się wycofać z jakichś ziem tzn. Że mają umierać niewinni ludzie? Z której epoki ozwoju cywilizacyjnego jesteś?
  • Odpowiedz
@robertkk: Tyle tylko, że to niestety prawda. Rosjanie mają do Ukraińców taki stosunek, że uważają ich po prostu za kogoś w rodzaju trochę innych Rosjan. W sensie uznają Białorusinów, Ukraińców oraz Rosjan za trzy odłamy jednego ruskiego narodu. Coś na tej samej zasadzie jak Niemcy 150 lat temu, którzy składali się z m.in. z Prusaków, Saksończyków, Bawarczyków czy Austriaków. Oczywiście to punkt widzenia Rosjan. W Ukrainie aktualnie przeważa zdanie, że są
  • Odpowiedz
@Blackmore ukraińcy żyli już wspólnie z Rosją i mają tego syfu serdecznie dosyć. Nie było to korzystne, delikatnie mówiąc. W oderwanych w 2014r republikach też nie jest korzystnie.
Ukraina pragnie zachodniego dobrobytu i ruskim nic do tego.
Według dzikusów z Rosji Ukraina to brat, który zdradził i zasługuje na śmierć.
  • Odpowiedz
I pisze to jako husarz, który nie przepada ani za jednymi, ani za drugimi.


@daeun: xDDDDDDDDDDDDD

A ok, za każdym razem najpierw czytam wpis, potem chcę skomentować, potem widzę, że napisał to daun xD
  • Odpowiedz
@daeun: powiedz mi jak to jest, najpierw łapiesz spore zasięgi i rozpoznawalność pisząc baity i w końcu zgłasza się do ciebie oficer prowadzący czy trzeba gdzieś aplikować?
  • Odpowiedz
ale wy jesteście #!$%@? tępi. Kacapstwo nie chce się wycofać z jakichś ziem tzn. Że mają umierać niewinni ludzie? Z której epoki ozwoju cywilizacyjnego jesteś?


@paul772: wlasnie problem jest w tobie bo ukraina chce zyc sobie w spokoju i byc niepodlegla, czemu ktos ma sluchac putina i mu sie oddac? Sam ci mowi do pustego lba ze chce wszystko do granicy z niemcami i potem bedzie chcial polske i wtedy co?
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Ja tu chce podyskutować z kimś otwartym, a nie przerzucać się treściami propagandowymi. Polemizowałbym z tym, czy w Ukrainie jest dużo mniejszy syf niż w Rosji. Tu i tu masz kleptomanie o bezprecedensowej skali, tu i tu masz klikę oligarchów oraz tu i tu zwykli ludzie żyją w biedzie. Jedyna różnica jest taka, że w Ukrainie masz ustrój oligarchiczny (oligarchowie urządzają raz na kilka lat wybory, że niby zwykli ludzie
  • Odpowiedz
@Blackmore ukraińcy chcą mieć mniejszy syf, stąd droga na zachód. Nie chodziło mi o to, że mają mniejszy syf.
ZSRR to był upudrowany trup, szczęście że rozpadł się tak bezboleśnie. Sentyment jak u nas czasy Gierka.
Nie wiem co będzie z Ukrainą, jak sobie poradzą. wiem że ruskim nic do tego.
A stan Rosji pokazuje, że tam nic dobrego się nie wydarzy. Nie wykorzystali swoich szans i pogrążają się w wojnę tracąc
  • Odpowiedz