Wpis z mikrobloga

Smutno mi, bo od dziecka byłem karmiony frazesami typu "najważniejszy jest charakter", "najważniejsze, to być dobrym człowiekiem", "KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ" XDDDD

Nie kurxa nie każdy. Obecna sytuacja na rynku matrymonialnym jest TRAGICZNA. Taki chłop jak ja nie ma szans na miłość, ba... nie ma szans nawet na jakąkolwiek relację. Jestem wykluczony tylko dlatego, że jestem brzydki. Its over, bo zawsze starałem się być miłym, uprzejmym i nikogo nie krzwydzić. Okazało się, że jestem frajerem, którego po prostu się doi i wykorzystuje jak psa. Nienawidzę tego świata, całkowity upadek jakichkolwiek wartości. A o współczesnych kobietach nawet nic nie napiszę, bo nie chcę dostać bana.

Dobija mnie samotność, a najgorsze jest to, że wiem, że nigdy nikogo nie znajdę. Po prostu mam słabe geny, które natura zdecydowała, że nie są jej potrzebne. Całkowity OVER. Skupiam się na sobie i rozwoju, czytam książki, oglądam ciekawe dokumenty i filmy, ale czasem po prostu mam gorszy dzień i nie da się tego wytrzymać. Ileż można copować, że samemu jestem szczęśliwy. Chciałabym mieć rodzinę, dom, dzieci. Ale jak widać, nie każdy zasługuje na miłość ()

#przegryw #p0lka #blackpill #zwiazki #samotnosc #depresja
KRZYSZTOFDZONGUN - Smutno mi, bo od dziecka byłem karmiony frazesami typu "najważniej...

źródło: temp_file4870509542281606381

Pobierz
 • 23
 • Odpowiedz
 • 11
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: esencją tej sytuacji, są te wszystkie porażki podczas podejmowanych prób. Dla części to wyrok śmierci za życia, bo ile można znosić coś na co się nie zasłużyło.
 • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Nienawidzę tego świata, całkowity upadek jakichkolwiek wartości.


Jezus powiedział do swoich uczniów: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy, wpadłszy w ziemię, nie obumrze, zostanie samo jedno, ale jeśli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. Kto zaś chciałby Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój
 • Odpowiedz
Spróbujcie mi wyjaśnić jakim cudem czlowiek nie ma szans na związek skoro kobiet jest mniej więcej tyle samo co facetów? No koniec końców ludzie dobierają się w pary, a że kobiet statystycznie jest ciut więcej to każdemu po za zupełnym gamoniem powinno starczyć?
 • Odpowiedz
Serio są dwie banki samotnych matek? Nawet odliczając bardzo optymistycznie że 50% to patent na socjal to #!$%@? potężna liczba
 • Odpowiedz
 • 1
@BombaskaTelewizjaBoza Jakie fakty, czlowieku?
Ktoś kto dobrze wylosował w loretii zaloży sobie rodzinę, będzie wiedział że zycie mu wyszło, bedzie przykładnym mężem i ojcem. Nawet pewnie będzie chodził do kościoła. A gdy bedzie umierać, będzie przekonany, i słusznie, że życie mu wyszło i warto było.

A przegryw? Będzie się powoli staczał, najpierw strsci wiarę, po tym popadnie w alkoholizm czy inne używki, pornografię, stanie się zgorzkniałym czlowiekiem, niemiłym dla innych. Czyli grzesznikiem.
 • Odpowiedz
 • 1
@Osgood Kobiet nie ma tyle samo co facetow, o czym ty gadasz? W polsce jest niedobór 2-3 milionów kobiet w wieku do 30 lat i ta liczba cały czas rośnie.
 • Odpowiedz
@BombaskaTelewizjaBoza: Ale jakie użalanie?

Ja nie o to cię zapytałem, tylko o to jak sytuacja dwóch ludzi różni się od siebie i jak ma się do twojej przypowieści o ziarnie złym i dobrym.
Widzisz? Dobre ziarno nie wyrośnie na słabej ziemi, a złe ziarno na dobrej ziemi da plony. Jaki jest z tego wniosek?
TO CZY BĘDZIESZ MIAŁ DOBRZE W ŻYCIU, NIE ZALEŻY OD CIEBIE. TYLKO OD TEGO JAK BĘDZIESZ TRAKTOWANY
 • Odpowiedz