Wpis z mikrobloga

Smutno mi, bo od dziecka byłem karmiony frazesami typu "najważniejszy jest charakter", "najważniejsze, to być dobrym człowiekiem", "KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ" XDDDD

Nie kurxa nie każdy. Obecna sytuacja na rynku matrymonialnym jest TRAGICZNA. Taki chłop jak ja nie ma szans na miłość, ba... nie ma szans nawet na jakąkolwiek relację. Jestem wykluczony tylko dlatego, że jestem brzydki. Its over, bo zawsze starałem się być miłym, uprzejmym i nikogo nie krzwydzić. Okazało się, że jestem frajerem, którego po prostu się doi i wykorzystuje jak psa. Nienawidzę tego świata, całkowity upadek jakichkolwiek wartości. A o współczesnych kobietach nawet nic nie napiszę, bo nie chcę dostać bana.

Dobija mnie samotność, a najgorsze jest to, że wiem, że nigdy nikogo nie znajdę. Po prostu mam słabe geny, które natura zdecydowała, że nie są jej potrzebne. Całkowity OVER. Skupiam się na sobie i rozwoju, czytam książki, oglądam ciekawe dokumenty i filmy, ale czasem po prostu mam gorszy dzień i nie da się tego wytrzymać. Ileż można copować, że samemu jestem szczęśliwy. Chciałabym mieć rodzinę, dom, dzieci. Ale jak widać, nie każdy zasługuje na miłość ()

#przegryw #p0lka #blackpill #zwiazki #samotnosc #depresja
KRZYSZTOFDZONGUN - Smutno mi, bo od dziecka byłem karmiony frazesami typu "najważniej...

źródło: temp_file4870509542281606381

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowekonto1238 A ty wezpod uwagę że to jest przypowieść. Symbolika. Twoje ćpunowanie tylko ukazuje nam że masz niskie iq i nie powinieneś się w ogóle w tym temacie odzywać skoro nievl potrafisz pojąć prostej definicji, a symbolizm, filozofia, cię przerasta, plebsie.
  • Odpowiedz
@Khebib: rozumiem czym jest symbolika. Tylko symboliką. Pozwala ukazać niektóre skomplikowane mechanizmy w prosty sposób. Ale hasło typu "ziarno coś tam ziarno coś tam morał z tego taki, że to czy będziesz miał dobrze w życiu nie zależy od Ciebie" to już przesada. Takie hasła są bardzo ogólne i nie zawsze trafne.

Też mogę powiedziec:

"Mocno ugniatane ciasto jest lepsze niż takie z którym tego nie robiono. Morał z tego taki,
  • Odpowiedz