Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakis pomysl co zrobic z uciazliwymi sasiadami ze wschodu z dolu? Nic zlego nie robia, po prostu tak glosno gadaja, rowniez po 22 ze nie ma szans poczytac ksiazki, obejrzec filmu bo nie da sie skupic. Nie mam pomyslu co z tym zrobic. Zeby nie bylo ze przesadzam, to typ siedzi w jednym pokoju i gada przez telefon, a ja go slyszr w calym swoim mieszkaniu 3 pokojowym xd
#sasiedzi #mieszkanie #patologiazmiasta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
Jakis pomysl co zrobic z uciazliwymi sasiadami


@mirko_anonim: Tu problemem raczej nie jest sąsiad, ale wasze ściany. Jeśli jego rozmowy są dla ciebie uciążliwe, może warto skorzystać z zatyczek do uszu/słuchawek wyciszających?
  • Odpowiedz
  • 7
@a__s Piękna metafora portalu, mam nadzieję że na problemy z funkcjonalnością wykopu nie zakładacie zatyczek i klapek na oczy, by udawać że jest ok? Prawda?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Mieszkać w budynku z silikatu a nie gazbetonu. Nie ma innego rozwiązania, jeżeli oni rozmawiają normalnie, a ty ich słyszysz. Po prostu jakbyś był na polu namiotowymi namiot w namiot i miał pretensje
  • Odpowiedz
Gdyby głośno słuchali muzyki albo wiercili w ścianach, pies ujadał to co innego, ale tak,że zwykłą rozmowę słyszysz to nie wiem co z tym zrobić. Jakoś tak głupio iść do ludzi i ich prosić żeby przestali rozmawiać. Poważnie, z czego wy macie te ściany?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @xdTM nie, to jakis ormianin czy cholera wie kto, nie ma szans sie poruzmiec. On nie robi tego celowo po prostu tak glosno gada, sa tez tam ukry ale oni cicho. Taka typowa sila robocza zjechala i wynajmuja w 10 osob pewnie.
@DrGreen_2 sciany sa ciensze niz strop a tylko z dolu slysze.
@baal80 dokladnie xd poza tym on tego nie robi swiadomie, to jakis prostak i
  • Odpowiedz
Piękna metafora portalu


@k-nar: Ale on ma rację, skoro się nie awanturują i nie jebią muzyką to raczej nie jest problemem hałas, a właśnie gówniane budownictwo. Bo jak cienkie ściany (stropy) muszą być, skoro słychać mowę? U mnie w mieszkaniu nawet jak ktoś krzyczy w lokum obok (czy pod spodem) to tego praktycznie słyszę, czasem tylko jak drą się przy otwartych na klatkę drzwiach. Niech zamiast walczyć z normalnymi sąsiadami to
  • Odpowiedz