Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
@dupasmoka: Tak sugerował affiarz, ale przejechalem po historii tagu i generalnie ludzie postowali w przeszlosci jako 1 kazde (byc moze nawet Twoje wpisy, bo chyba pojawiles sie kilka razy, ale moge juz niepamietac). A z tymi meblami i samochodami to malo jest historii ale mozna zaczac ;)
  • Odpowiedz
@lami: część jest moich wpisów, to prawda. Różne wagi brałem dla lokali, ale ostatecznie moim zdaniem 0.5 jest ok, bo bralem proporcje cenowe, tj. za lokale uzytkowe woła polowe tego co za kwadraty. @affairz z kolei mowi ze 0.5 to za duzo, i ostatnio dal wage 0.1 w swoich obliczeniach
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@dupasmoka @affiarz: Zdecydujcie jakie wagi chcecie i czy sumowac obydwa do MIDEL-NRCHOM (po wazeniu). Z jednej strony lokale uzytkowe to nie to samo co kawelerki a z drugiej to tez nieruchomosci + spojnosc historyczna indeksu. Tez nie mam pewnosci co do niektorych wpisow z historii bo screenow nie bylo zdaje sie wiec nie wiadomo czy tam byly lokale uzytkowe.

Jak cos to dam linka na google sheets.
  • Odpowiedz
Zdecydujcie jakie wagi chcecie i czy sumowac obydwa do MIDEL-NRCHOM (po wazeniu).


@lami: ja jestem za waga 0.5 na lokali.
ew. mozna zrobic indeks cenowy, i sumowac ceny ofertowe. Jednak lepiej chyba dalej ilosc kwadratow + 0.5*ilosc lokali
  • Odpowiedz