Wpis z mikrobloga

@Orbiter01: Na studiach, call center z ofertą ponownego kredytu w Providencie, każda praca jest lepsza. Tyle #!$%@? pod swoim adresem nie słyszałem nigdy, a gram w LoLa, więc co wieczór ktoś mi rucha matkę i mnie wyzywa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Orbiter01: obecna - programista z niską pensją. Wkurzam się, że po tylu latach nauki i doświadczenia zarabiam tylko trochę lepiej niż magazynier, praca siedząca 8h przed komputerem mnie niszczy fizycznie, psychika siada bo ciśnienie w robocie na kończenie projektów duże, wieczne rozwiązywanie problemów, same korposzczury wokół, dokształcanie się i siedzenie po godzinach. Ta praca to dramat, marzę o tym aby wrócić na stanowisko fizyczne jako elektryk/mechanik
  • Odpowiedz
@Orbiter01 praca na budowie po 10h dziennie + niektóre soboty jako pomocnik murarza. Kasa śmieszna, ekipa alkoholików i degeneratów. Jakbym popracował dłużej wśród takiej ekipy to mógłbym zejść na zła drogę.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Około 10 lat temu na rusztowaniach w stoczni. Praca "aż do zwycięstwa", pamiętam, że raz byłem 14 godzin. Zdarzyło się, że osoba decyzyjna postanowiła że mamy zacząć stawiać rusztowanie bez kadłuba statku. Tak dla zaoszczędzenia czasu. No i po postawieniu rusztowania już na wysokość 4 czy 5 piętra okazało się, że pomyliliśmy się o jakiś metr w bok. xD Kadłub nie zostanie wsunięty. I trzeba było to całe gówno
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Praca w pizzerii jako kierowca, #!$%@? samochody z łysymi oponami, brak klimy przy 30+ stopniach, jakieś 9zł/h + napiwki których prawie nie było bo to prowincja, do tego ciągłe #!$%@? mnie za wszystko przez klientów, często było tak że #!$%@?łem po 10h ciągiem i nie było nawet kiedy zjeść. Nigdy nie wrócę do bezpośredniej obsługi klienta.
  • Odpowiedz
To całkiem ładne zarobki podobne do kierowcy tira c plus Ce.


@Orbiter01: kierowca tira robi prawo jazdy i jeździ - nie ma tu filozofii, natomiast w IT jako programista niemal codziennie muszę poszerzać wiedzę
  • Odpowiedz
  • 2
@CalibraTeam Nie mniej jednak IT to nie medycyna i nie potrzebne są studia, żeby być programistą. Jeśli mogę ci doradzić zrób prawo jazdy na tiry albo kurs elektryka będziesz miał pracę bardziej na luzie s mniejszą presją choć praktycznie we wszystkich zawodach jest presja.
  • Odpowiedz