Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
I co do samej osoby tego sioora do szczania @Khmer tutaj na Wykopie i Janina 547 na Jutube.
Pisal mi wczoraj ze powinienem sie udac do lekarza czy psychiatry ale mysle ze to jej/jemu by sie jakas psychoterapia przydala ( najlepiej lobotomia ).
Oprocz nickow @Khmer i Janina "TO" cos czasami lecialo z literowkami "ja zrobilem" i za chwile " ja zrobilam" . Oczywiscie moze to byc literowka, slownik czy cokolwiek ale w przypadku tej wywloki to juz nie jest takie oczywiste .
Kolejny dziwny zbieg okolicznosci to pisanie tutaj w postach czy komentarzach ze np Manius to debil i bezmozg z konta @Khmer i pisanie tego samego u Maniusia na lajcie ze niby to Wykopki pisza (z konta Janina)
Robienie gniotow w ktorych szydzi i hejtuje min. Maniusia i Muminow a potem usuwanie i klamstwa ze on/ona nikogo nie hejtowal/a i wogole to nie byl jej/jego kanal a na Wykopie to on ich broni ( posty juz pokasowal/a )
Nie jestem psychiatra, psychologiem czy innym terapeuta od glowy ale widze ze TO cos ma mega balagan we lbie.
I tak sie zastanawiam @Khmer czy Janina czy jak mi pisales/as ze idziesz wczoraj do parku to czy szlas/les do tego parku w ponczochach i szpilkach I z torebka Teletubisia bo nasluchales/as sie opowiesci Maniusia o dziewczynkach z fujarkami ... ???
Nie chce wiedziec.
  • 25
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Widac ze boli cie zjada juz choroba( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak ma byc ! JESTES Zwyklym Trolem przegrywem ktory musi rano wstac ogladac gnioty i nadawac na kogos co zjadł gdzie był jaką ma chorobe co zalozyl no sam jestes petem Milego dnia Trolu
  • Odpowiedz
  • 6
@Khmer: Janina a "zone" juz napompowalas/es ? Bo jak nie bedzie odpowiedniego cisnienia to sobie mozesz cos zwichnac :). Daj adres w tej Norwegii to ci pompke wysle zebys sobie "zone " troche dopompowal w razie W jak Manius nie bedzie mial dla ciebie czasu ;)
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Pałke mu zrob 😀 Ten kiszony to taki trol jak i ty 24 h na tagu nadaje co klapek zjadl gdzie był co kupił Pety z was smierdzące trole tfuuuu
  • Odpowiedz
  • 3
@Khmer: Janinka poluzuj stringi bo ci jadra uciskaja i dwa zwoje mozgowe. Znaczy sie wszystkie. Albo z zony upusc troche powietrza bo tez moze cisnac we wrazliwe miejsca ;)
  • Odpowiedz
My wiemy że trole jestescie u mamusi i Tatusia na garnuszku ,siedzicie przed swoimi komputerami , gowno wpisy płodzicie od rana do wieczora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Proponuję po prostu odpuścić! Jak "GO"wszyscy olejem umrze śmiercią naturalną! Na moje za mało bromu, albo LITU! Skłaniam się ku drugiemu! 😆 Zmęczył mnie kiedyś, i jako osoba, która nie odpuszcza, mówię stanowcze" SPAD ". Trzeba być mądrzejszym i po prostu" róbmy swoje"😄
  • Odpowiedz