Wpis z mikrobloga

@Parker_:

Lotnisko Radom, pisowski wał na 1 miliard.
Elektrownia w Ostrołęce, pisowski wał na 10 miliardów.
Izera, pisowski wał na 100 miliardów.
CPK, pisowski wał na 300 miliardów.
  • Odpowiedz
@Parker_ tak się pali, że nie ma zarzutów. Nie ma nakazu aresztowania, nie ważne gdzie przebywa. Jakby mieli na niego coś mocnego, to już by był 3 więźniem politycznym, bo kto jak kto, ale don Orleone może mataczyć. Więc dla mnie ważniejsza sprawą jest CPK niż kolejne igrzyska.
  • Odpowiedz
  • 4
@Parker_ Przecież to wyborcza swoim artykułem o uwaleniu CPK rozpaliła gównoburze na nowo, a nie konfederussia czy tam PiS xD

Wam już się nieźle odkleja z tym że za wszystkim co niezgodne z waszym spirdoleniem stoi PiS xD
  • Odpowiedz
@UberWygryw Na miliard miliardów już się nie krępuj xD

Podobnym wałem za KO (a bo za pełooooo) jest Modlin gdzie Ryanair kosztem podatnika tam zarabiał przez lata przez zapisy umowne. I śmieszne że piszesz o Radomiu gdzie pewnie masz rację że to pisowski wał, tylko że… KO też idzie w ten pisowski wał po uszy przestawiając idee triportu dla wwy. Można było zrobić CPK po swojemu i rozliczyć pisowców, a oni
  • Odpowiedz
@Parker_ Za to u silniczków ślepych na fakt, że krytyka płynie nie tylko od pisowców i ukrytych pisowców, spin jak u męża, któremu żona rzuca w twarz zdjęciami, na których widać, jak ją zdradza, mówiącego: "Kochanie, spokojnie, ustalmy, kto tę zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo".
  • Odpowiedz
Co ciekawe, działacze PIS w mojej okolicy (10km od terenów pod CPK) rozpoczęli ostatnio narrację, że to zagraniczne firmy w ogóle przekonały poprzedni rząd do rozpoczęcia CPK i oczywiście chcą nas okraść i to ich wina że tyle hajsu to kosztowało xDDD
  • Odpowiedz