Wpis z mikrobloga

@BassGru: @Kalwi @Paszczakova @Sla_Voy Jestem w stanie uwierzyć że 90% serio fanów nie docenia jak to jest autentycznie napisane i poskładane, trudno znaleźć drugi tego rodzaju przykład. Z luźnych niezwiązanych historyjek w iluś odcinkach dosiadł się do tego ktoś serio ogarnięty i pociągnął to dalej ale całkiem profesjonalnie.

To jest właśnie w Bombie najlepsze wg mnie:
Nie ma znaczenia tak wielkiego kilku głównych bohaterów ale wszystkie te poboczne historie które są
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: Oczywiscie ze nie kazda satyra jest dobra. Mozna zadac pytanie dlaczego Kosmiczne Jaja i Jaja w tropikach uchodza za wybitnie dobre satyry? jak dla mnie chodzi o warstwy humoru, masz warstwe powieszchowna, warstwe abstrakcyjna i warstwe pod spodem. Goscie czesza pustynie, sam fakt biegania z wielkimi grzebieniami po piasku jest zabawny wizualnie, dochodzi do tego gra slow 'przeczesac pustynie' (abstrakcja) i na koncu dwoje typow z tym malym grzebyczkiem, ktory
  • Odpowiedz
@Sla_Voy @BassGru @Salpinx @Alman4ch @Leonardo_Di_Carpio @WielkiDuchem
Inna teoria dlaczego tak ultra inteligentnie akurat zaczął wtedy przeplatać tyle przeróżnych postaci zgodnie z najwyższą sztuką pisarską czy np standuperów - był trzeźwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

To serio ale bardziej realistycznie co do tego co tworzy teraz - odcinki proste do bólu które "da się" oglądać niezaleznie między innymi treściami nie znając uniwersum. Dlatego Blok
  • Odpowiedz
@Sla_Voy Leonardo da Vinci na jakiego zasługujemy, lepszy niż Leonardo,
Pierwszy Polak po papaju który zrozumiał polskość, ale przypłacił to szaleństwem
  • Odpowiedz