Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moglibyście być w związku z rozsądku? Przypuśćmy, że macie 27-30 lat. Jest to etap, kiedy kobiety przestają uganiać się za Chadami, bo mają świadomość, że trwałej relacji z tego nie będzie. One ruchały się na potęgę przez całe studia, teraz chcą stabilizacji. Wy natomiast, zarabiacie całkiem nieźle, ale nie jesteście atrakcyjni. Jednakże, z uwagi na wasz status społeczny, laski, które do niedawna fikały z łóżka do łóżka zaczynają się wami interesować, bo macie stabilną pracę, dobrze zarabiacie, a one w większości są po gównokierunkach i pracują na zleceniówkach za półdarmo. Oczywiście, wiecie, że to dlatego, że zależy im na waszych pieniądzach. Idziecie w to dalej, czy wybieracie samotność? #zwiazki #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mnie to bardziej interesuje, dlaczego pytanie w sumie banalne i nie zawierające jakichś wrażliwych szczegółów zadajesz z anonimowego? bo jakbyś zadał z konta (też przecież anonimowego) to by był wstyd na cały wykop?
  • Odpowiedz
No tak. Bo tajlandzka szara myszka z #!$%@? na pewno Cię pokocha za dobre serduszko i charakter ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)


@bulbulator90: Nie, ale wolę utrzymywać tajkę niż europejkę, która będzie kobietą, a nie #!$%@?ą feministką.
Związek to jest jakiś kontrakt, niestety to co dostajesz w europie w zamian, to nawet nie są
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czemu podciagasz wszystkie kobiety pod jedną kategorie ?
A jak ja mam 27 lat nigdy tego nie robiłam , nie imorezowalam i radzę sobie w życiu całkiem ok to mam być traktowana jak odrzut ?
Z resztą takich ludzi jak ja jest już mało , większość ludzi a tym wieku jest już po przejściach a nawet z dziećmi , facetów to się też tyczy , ludzie zazwyczaj nie są jakimiś
  • Odpowiedz
@dzapanisko: a wiesz że taka tajka jak ja będziesz źle traktował to cię poprostu otruje ? Tam rozwody są źle widziane więc trzeba się uciekać do bardziej radykalnych rozwiązań kiedy mąż okazuje się katem, bądź co bądź s krajach białych baba ci poprostu powie nie chce z tobą być i tyle
  • Odpowiedz
@dzapanisko: białe kobiety dzięki feminizmowi mogą otwarcie powiedzieć że cię nie chcą i odejść , w krajach bardziej egzotycznych to bardziej ryzykowne , możesz żyć pod jednym dachem z baba która cię nienawidzi bo będzie się bała odejść , cudowne życie nie
  • Odpowiedz
@Linnior88:
@dzapanisko

"a wiesz że taka tajka jak ja będziesz źle traktował to cię poprostu otruje ? Tam rozwody są źle widziane"

P0lki są lepsze z oskarżeniami o gwałt po iluś tam latach albo z eksmisjami na życzenie W ogóle ile Wy azjatek znacie z perspektywy lat czy instytut danych z d@py? Poznaliście chociaż z kilkadziesiąt z różnych krajów? Ja poznałem i w kwestiach relacji statystycznie Polki w ogóle nie mają
  • Odpowiedz
@navaare: no dzięki Bogu że typowe chamy i mizoginy lecą na Azjatki bo to one się będą musiały z wami męczyć , normalnym Polkom zostaną normalni Polacy a nie tacy jak ty
  • Odpowiedz
@navaare: na Azjatki i laski z biednych krajów lecą tylko psychopaci którzy mają chęć kontroli nad innymi , bardzo dobrze że się sami eliminujecie z puli facetów , gorzej dla tych biednych dzieewczyn
Ty kogoś straszysz że polek nie chcesz ? Bo dla mnie to wyznanie przynosi ulgę
  • Odpowiedz
@navaare: ale freak , nawet azjatka z takim chamem nie wytrzyma xD
Uważaj bo ci pozwoli tak się do siebie odzywać , Szczotą przez ryj i za drzwi
I tak wyje ale ze śmiechu że ktoś taki jak ty uważa że jest łakomym kaskiem dla normalnej kobiety
  • Odpowiedz
@Linnior88

Uważaj bo ci pozwoli tak się do siebie odzywać , Szczotą przez ryj i za drzwi

Widzę że dobrze się u Ciebie w domu/związku bawią Co za jaskiniowiec hahah

I tak wyje ale ze śmiechu że ktoś taki jak ty uważa że jest łakomym kaskiem dla normalnej kobiety

Na pewno zdanie femiNaziolskiej p0lki ruchalskiej jest ubogaceniem i punktem wykładni odniesienia do normalności xD Zresztą co mają do powiedzenia jakieś szproty o
  • Odpowiedz