Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pilnie pomocy w wyborze kuchenki gazowej z piekarnikiem elektrycznym

Nauczyłem mamę piec czyli #bojowkapiekarska mocno i nie smakuje jej już chleb ze sklepu a właśnie zepsuł się jej piekarnik
Mama mieszka sama, nie zna się, ktoś musi przyjść zabrać stary i zamontować nowy - czy sklepy online też taką usługę mają czy tylko stacjonarne?

I czy możecie coś polecić? Miałem kiedyś #electrolux i był bardzo dobry ale naprawdę nie znam sie na #agd I sprzęcie domowym

#kiciochpyta #mirkopomusz #gotowanie #kuchnia
  • 11
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: zadzwoń na infolinię do RTV euro AGD, zapytaj czy na Waszym terenie mają człowieka od wniesienia i montażu. Nie wszędzie to realizują. Lepiej podać adres i się upewnić zanim wykupisz. Wtedy robi to wszystko ten co dostarcza. Mają też opcję zabrania starego od razu

Kuchenki zobacz Amica albo Electrolux na przykład. Korzystałam, są spoko. Pod kątem wypieku chleba patrz czy mają program dół- termoobieg, jest genialny do tego.
  • Odpowiedz
Mama piecze zwykłe chleby na zakwasie a nie bawi się w podróbki chleba,)


@wykopowy_brukselek: sam piekę na zakwasie , robię to w maszynie , wiem ze czas wstawania różni się diametralnie od tego co ma zaprogramowana maszyna ale tego się można nauczyć , tak tak maszyna jest zbudowana pod drożdża ale i tak daje radę
  • Odpowiedz
@sailor_73 no ale ja potrzebuje kuchenki gazowej z piekarnikiem. Nie maszyny do chleba. Więc ogólnie rada bez sensu. Przecież w piekarniku da się robić milion rzeczy więcej niż w maszynie do pieczenia chleba i nie wymieniałem wszystkich ale jak pisze że chce piekarnik to chce piekarnik
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: ok , tylko bronię maszyny , kuchnia z piekarnikiem , najtańsze tematy poziom amiki której nie polecam to importowane ze znaczkiem MPM, jak budżet nie ogranicza to szukaj z napisem Elektrolux , a coś pomiędzy to marka z Bałkanów GORENJE
  • Odpowiedz