Wpis z mikrobloga

@kontodlabeki: Kupuj Symikinet, na tę samą receptę sprzedają jako zamiennik. Ja nawet rozpoczętą receptę medikinetu finalizowałem w tej samej aptece opakowaniem symikinetu bez problemu.
  • Odpowiedz
@jeden_na_dziesiec: Tego nie ma w hurtowniach od dawna, nie da się tak po prostu zamówić, jak się gdzieś trafi, to się #!$%@? i 100km, żeby kupić. Całe szczęście teraz ten Symikinet się pojawił, bo było krucho ostatnimi czasy.
  • Odpowiedz
@daunowix @kontodlabeki Swego czasu bezproblemowo zamawiałam przez internet kupę leków dla alzheimera, w tym np. wyciszające agresję, i muszę przyznać, że poziom absurdu sytuacji opisanej w tym wątku mnie zaskoczył. W czasach systemów internetowych, gdzie sposób dystrybucji można ściśle kontrolować, zamiast dać pacjentowi możliwość zamawiania ganiamy go po losowych aptekach.
  • Odpowiedz
@daunowix: Potwierdzam; nawet na zaczętą receptę, można bez problemu kolejne opakowania brać zamiennika o ile jest w tej samej dawce.
Sam tak robiłem jak się okazało że mi doktur przepisał dwa razy droższe piguły (°°
  • Odpowiedz