Wpis z mikrobloga

@Lambo994: muszę żonie pokazać, bo jak ostatnio z rok takie nosiłem idąc prosto z budowy do sklepu i że "wyglądam jak menel i ludzie się przyglądają" to z zazdrości patrzyli
  • Odpowiedz
  • 0
Gumowce z tak niską podszewką nie miałyby żadnego sensownego zastosowania


@RudyZibi: Dlatego przyszyli im paski i wstawili do sportowych.
  • Odpowiedz
@Milo900: ale o co masz ból dupy? Koleś sam wystawił buty do oceny i wyraźnie to napisał, czyli był gotowy,że nie każdemu się spodobają. Zawsze tak jest bo ludzie mają różne gusta. Zresztą nie kumam o co do mnie pretensja bo ja akurat napisałem,że fajne. A naprawdę mają formę drewniaków holenderskich, wygogluj sobie.
  • Odpowiedz
@Lambo994 xd za rzadkie włosy mam na jakieś zupki na głowie ale spoko. Mogę Ci sam kupić takie byś wkoncu mógł powiedziec że masz coś z high end. W gratisie postacie też obiad dla całej rodzinki by dla każdego było coś dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mirki pierwszy raz w życiu kupiłem premium buty udało mi się na promocji dorwać proszę o ocenkę


Mirki, pierwszy raz w życiu kupiłem buty premium. Udało mi się dorwać na promocji. Proszę o ocenkę.

@kiedys_bede_bogaty: Teraz czas na książki do nauki języka polskiego, dla uczniów szkół podstawowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
StaryWedrowiec - >mirki pierwszy raz w życiu kupiłem premium buty udało mi się na pro...

źródło: ja_pierdole

Pobierz
  • Odpowiedz
myślałem że znalazłem opus magnum Adidasa ale mnie przebiłeś


@Rodrigo_Borgia: Może kontrowersyjna opinia, ale moim zdaniem te buty wyglądają jeszcze w miarę normalnie/przyzwoicie chociaż sam raczej bym w takich nie chodził. Ogólnie największy problem jest taki, że ludzie dziś propsują wszystko ponieważ a) coś jest drogie b) jakkolwiek modne c) jest to markowe. @Lambo994 Rzeczy balenciagi wyglądają w większości jak gówno i eksperyment społeczny jednocześnie.
  • Odpowiedz