Wpis z mikrobloga

Ekstrawertyczne baby są najgorsze. Na pierwszym spotkaniu z neta to już w ogóle. Przychodzi taka, gada, uśmiecha się, wydaje się, że wszystko jest git i idzie w dobrym kierunku, patrzy w oczy, głośno się śmieje z Twoich nieśmiesznych żartów, nie odsuwa od dotyku, nawet sama przyniesie butelkę wody i zaproponuje, żebyście razem z niej pili. A po spotkaniu i tak lecą ghosty. I potem sobie zdajesz sprawę, że ona tak samo rozmawiałaby z bezzębnym, śmierdzącym żulem, albo innym łysym dziadem po 60. Bo ona po prostu taka jest, ma taką energię, dużo mówi i się śmieje, kocha ludzi i lubi z nimi rozmawiać XD Najtrudniejsze do rozczytania są właśnie takie laski.

#blackpill #tinder
  • 12
  • Odpowiedz
  • 3
@podomka: mogła właśnie powiedzieć, że zostawiła wodę na gazie albo że kuzynka się wywróciłą na rowerze, a nie!!! było by lepiej dla chłopa, jasny komunikat
( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@mascarponie to byłoby chamskie zachowanie. Skoro już się spotkaliście, to fajnie zjeść chociaż posiłek. Nawet jeżeli nic z tego nie będzie. To całkiem normalne. Ja też zawsze czekałam do końca randki. Nawet jak już wiedziałam, że nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: ale Pani droga, my nic nie jedli... Ja bym tego nie odebrał jako chamskie, chamskie to by było obrażanie albo jakieś zawinięcie się, typu pójscie do wc i wyjście okienkiem nad umywalką, bądź ukrycie się za drzewem. Ale ok, rozumiem Twoje podejście.
  • Odpowiedz