Wpis z mikrobloga

Czy utrzymujecie kontakt ze swoją dalszą rodziną? Chodzi mi o kuzynostwo, ciocie i wujków.
Jak byłem mały to często z rodzicami jeździło się do rodziny - czasami nawet kilka razy w miesiącu. Teraz w ogóle nie mam kontaktu z nikim, ani nikt do mnie nie pisze i nie dzwoni.
Jedynie odwiedzam i utrzymuje kontakt z rodzeństwem, rodzicami i jedyną babcią.
Reszta mnie jakoś nie obchodzi.
#rodzina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: tak, dość często (raz ją miesiąc - dwa) widzę się z rodzeństwem mamy i ich dziećmi, mamy wspólny czatek na którym piszemy. Ogólnie moja mama utrzymuje bardzo bliskie relacje z rodzeństwem.

Od strony taty rodzinę ostatnio widziałam na pogrzebie babci (3 lata temu) i tak też niech zostanie. Chociaż kuzynka z tej strony mieszka najblizej mnie i czasami bywa w moim mieście.
  • Odpowiedz
@kopek: no ja tak samo tego kuzynostwa które odwiedzałem ze starymi nie kojarzę i pewnie tak się skończy bo starzy tam jeździli dla swoich braci ciotecznych i innych a ich dzieci to jeszcze dalsze pokolenie
  • Odpowiedz
Poza wyjątkami to nie.
Jeśli był kontakt, to zawsze inicjowany przeze mnie. Życzenia na urodziny, święta, sporadycznie telefon z pytaniem, co słychać.
Ja żadnych życzeń nie dostaję ani nie dostrzegam prób odwzajemniania kontaktu. No to duj im w chupę.
  • Odpowiedz