Wpis z mikrobloga

@dlaczegoniemamtakiejsily: jak chcesz porównać działanie do substancji które możesz znać to mefix (domyślam się że mefedron) to kofeina na dopalaczach + trochę dobrego humoru (ale jak zaczniesz się czymś przejmować to lęki też wywalone), a xanax (substancja to alprazolam) to takie rozluźnienie jak po 2 piwach bez innych efektów alkoholu, w pl tylko to drugie legalne i na receptę
  • Odpowiedz
@dlaczegoniemamtakiejsily: I nie zaczynaj.
*drony to aktualnie w 95% albo 3-cmc albo 4-mec. Czyli nie jest to mefedron. Zwyczajowo tak się przyjęło mówić, bo od mefedronu zaczęła się akcja dopalacze oraz należy do tej samej grupy beta-ketonów. Tychże jest dokładnie 22.
Działanie? Po pierwsze wypalają Ci śluzówkę i masz wrażenie jakby ktoś Ci wsadził rozżażony gwóźdź do nosa. Potem jeszcze masz to w gardle i poczujesz obrzydliwy smak. Na koniec wpada
  • Odpowiedz
@xiv7: #!$%@?, Miras. Pisz jak jest, a nie alpre porównujesz do dwóch piw!!! #!$%@?ństwo zabija ludzi, a Ty komuś mówisz, że to dwa piwa? Bitch please!
  • Odpowiedz
  • 0
@ValandilNW: nigdzie nie piszę żę uzależnienie od benzo to błahostka, ale no alkohol w sumie jest nawet silniejszy niż alpra, szybciej cię zabije jeśli się uzależnisz, a obie substancje działają na podobne obszary w mózgu, nie wiem czemu traktujesz alko jako błahostkę
  • Odpowiedz
  • 0
@ValandilNW: + brałem benzo codziennie 3 miesiące i miałem po tym tydzień doła, a po 3 miesiącach picia piw dzień w dzień miałbym pewnie uszkodzony organizm i nie mniej zniszczoną psychikę, wiem że benzo ma duży potencjał uzależniający, no ale alkohol jednak to grubszy kaliber i nie sprzedaje się go jako leku (a obie subtancje działają na gaba dlatego porównuje)
  • Odpowiedz
  • 0
@ValandilNW: 3 ostatni post, porównałem 2 piwa 5% do jednej tabletki max. 1mg alprazolamu dla kogoś kto nie jest uzależniony i ma przepisane to tak mniej więcej działa, oczywiście nie identycznie, ale jeśli chodzi o otumanienie to podobnie
  • Odpowiedz
@xiv7: Dziękuję, że się odniosłeś do mojej wypowiedzi. Zwróć uwagę że pytanie jest o efekty, działanie i w taki właśnie sposób odpowiadasz. Nie pyta o porównanie potencjału uzależniającego czy określenie możliwych szkód dla użytkownika. "Dwa piwa" w naszej kulturze nie są nacechowane pejoratywnie, a wręcz przeciwnie. To coś fajnego, luzującego, przyjemnego i absolutnie na pewno nie posiadającego potencjału uzależniającego. Dlatego się #!$%@?łem, bo porównywanie j/w do benzodiazepin, tu: alprazolamu, stawia je
  • Odpowiedz
@ValandilNW: piszesz jakbyś nigdy nie próbował tylko się o tym naczytał to jak tu z tobą rozmawiać, na podstawie doświadczenia jest/ było jak napisałem
  • Odpowiedz