Wpis z mikrobloga

hah no ale przecież to tak samo może się posypać jak szara myszka w pierwszym związku zacznie się zastanawiać jak to by było z kolegą w pracy


@gokotgo: To popularny i nieprawdziwy mit.
Osoba bez doświadczeń seksualnych ma mniejszą tendencję do analizowania "jak to by było".
Badania pokazują, że im więcej partnerów tym jakość związku (jak i życia) jest gorsza, a na dodatek jest większa szansa na zdradę.
Osoba która nie
  • Odpowiedz
@Eteres: no ale zastanawianie się na temat życia seksualnego to tylko 1/4 tego durnego obrazka. I ja też nie miałem na myśli zastanawiania się jak to by było w łóżku z kolegą z pracy, tylko ogólnie związku. Poza tym, życie seksualne w związku się już trochę nudzi po kilku latach, każdemu, nieważne czy miała partnera wcześniej czy nie.
  • Odpowiedz
@gokotgo:

I ja też nie miałem na myśli zastanawiania się jak to by było w łóżku z kolegą z pracy, tylko ogólnie związku


Podtrzymuje to co pisałem. Im mniej doświadczeń tym mniej punktów odniesienia względem których analizuje się obecną sytuację.
  • Odpowiedz
@Eteres: no ale to najlepiej trzymaj swoją potencjalną kobietę zamkniętą w piwnicy, będzie miała zero doświadczeń i nie zorientuje się, że ma #!$%@?ą sytuację.
  • Odpowiedz
@antoni-lesniewski ale baby mają zbyt proste umysły.
Wieziesz ją Passatem. Ona w analogicznej sytuacji była wieziona Porsche (przez Michałka).
Ona leży teraz wyruchana, bo było ok, ale tylko ok. Przypomni sobie jak zerżnął ją Krystian 2 lata temu i przytuli do ciebie.
Dla baby liczy się TERAZ. Myślenie w "przyszłość" to maksymalnie 45 sekund do przodu. Nie pomyśli o tum że każdy poprzedni był dobry w czymś innym
  • Odpowiedz
@Eteres: ale to Ty się obrażasz na rzeczywistość, bo obecnie praktycznie nie ma kobiet, które nie miały już jakichś doświadczeń seksualnych.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? z tego jak jeździsz jako pasażer?


@onepnch: powiedz to tym co kupują Maybachy i mają szoferow. Glupcy nie wiedza, że lepiej kierować Dacia, niż jeździć jako pasażer w Maybachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale to Ty się obrażasz na rzeczywistość, bo obecnie praktycznie nie ma kobiet, które nie miały już jakichś doświadczeń seksualnych


@gokotgo: Przecież ja dosłownie to napisałem w jednym z komentarzy.
To, że nie ma kobiet bez przeszłości nie polepsza wpływu przeszłości.
  • Odpowiedz