Wpis z mikrobloga

Wątek główny w #batmanarkhamorigins ukończony #ps3. Powiem wam nołlajfki, że lekko się zawiodłem. Nie powiem, że gra słaba ale to powtórka z poprzednich części. Znów ten sam model rozgrywki czyli:

Dolecenie do miejsca misji - rozwalenie paru ludzi co pilnują wejścia - chodzenie po korytarzach wykorzystując jakieś tam gadżety - kilka mniejszych walk - jeden pokój z uzbrojonymi typami gdzie trzeba się skradać. I tak wyglądają każde misje, nawet te pokoje takie same :/ Jedyny plus to walki z bossami które były różnorodne i coś się tam działo. Miasto moim zdaniem gorsze niż w dwójce, jakoś mniej mi się podobało. Misje poboczne też takie na jedno kopyto, mało oryginalne, jedynie to skanowanie dowodów zalatuje nowością. Także daje 7,5/10 i oby w tej nowej części dali coś nowego.

I jeszcze coś dla fanów ogólnie #batman jako #film #komiks #superbohater #dcuniverse #gry #konsole ##!$%@?.

Czy tylko ja uważam, że Batman to frajer? No typ ściga tych morderców, psychopatów, istnych #!$%@?ów jak Joker, Pingwin, Deadshot, Black Mask, Dwie Twarze którzy to mordują kogo popadnie, I gdy już ich złapie to zamiast kulka w łeb i jednego mniej to ich daje do więzienia ... #!$%@? a tam cała policja skorumpowana, przekupiona i dają im uciec. No przecież to nie ma żadnego sensu! #!$%@?ł mnie miejscami ten Batman :/
  • 7
@ThrashMetal: Batman ma taką zasadę, że nie zabija przestępców, bo nie chce być taki sam jak oni. Jest nawet odcinek ligi sprawiedliwych o tym jak to superman zabija lex'a luthora przez co wszyscy superbohaterowie zaczynają zabijać przestępców. Następnie mamy akcje ileśtam lat później w której pokazane jest jak się świat zmienił (negatywnie).

Jest jeszcze komiks Kingdome Come - 50 lat później, gdzie jest jakby nowa generacja bohaterów, którzy nie ma skrupułów
@Liquid_Snake: Osobiście kupuję angielskie wersję, byłem przez kilka miesięcy w stanach i nakuopwałem na długi czas :D Jeżeli chciałbyś kupować, to polecam amazon (z wysyłką ze stanów), atom comics lub multiversum. Cyfrowo póki co nie czytam, ale zapewne niedługo to się zmieni.