Wpis z mikrobloga

Jeszcze w lutym brałem ledwo 60 na płaskiej i hantle 10kg na bica, od razu kupiłem kreatyne i przetrenigowkę i na dzisiaj 90kg na płaskiej i 20kg hantle na łapy, progres praktycznie tydzień w tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio taki progres jest robiony? Czy długo tak pociągne?

Ale zajebiste uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

185cm/94kg Chce do czerwca jeszcze na masie i ostra redukcja w czerwcu by na lipiec już wyglądać dobrze

#mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: ostra redukcja w czerwcu, żeby na lipiec dobrze wyglądać? Nie chcę być niszczycielem dobrej zabawy, ale myślę że żeby dobrze wyglądać na lipiec, to zaczynając redukcję teraz będzie już za późno
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: jak masz predyspozycje, to taki progres jest normalny, ale te 20kg na bica, to przesada i na pewno ego lifting. Spuść z ciężaru i zadbaj o jakość ruchu, bo słabo tak się z naderwanym bicesem na plaży pokazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, no i nie reduku, bo to szkoda w ogóle czasu, jak zamierzasz być docięty w lipcu, bo to nie wyjdzie i tak. Dobijaj
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu jeżeli to jest to ćwiczenia to naprawdę robisz to źle. Szansa że robisz dobrze z takim ciężarem jest jak 1:100000000 jak nie mniejsza. Znaczy z całym szacunkiem oczywiście, nie chce się #!$%@? czy coś. Ale ja wyciskam 150 i używam zdecydowanie mniejszych ciężarów na biceps. Przy bicepsach wyjątkowa ważna jest jakość ruchu a nie sam ciężar
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: Nie rób ego liftingu, wyciskanie na płaskiej rób z pauzą na dole, tak żebyś poczuj dobrze klatę. Jak robisz procę (wykorzystujesz impet przy opuszczaniu sztangi do wybicia) to jest szansa że załatwisz sobie barki lub zerwiesz piersiowy.
  • Odpowiedz