Wpis z mikrobloga

Właśnie mi się #!$%@? kilkumiesięczna relacja #zwiazki bo Pani potrzebuje przestrzeni i sobie poukładać
Dajcie parę plusów bo pewnie parę dni depry będzie
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja już parę lat na karku mam także wiem jak to działa , nie mniej jednak do tego się chyba człowiek nigdy nie przyzwyczaji


@Tadeo123: marne to pocieszenie, ale przynajmniej znasz i rozumiesz ten mechanizm. Masa gości, nie dość, że przez całe życie nie skumają o co w tym chodzi, to jeszcze będą uczyli synów/wnuków, że faktycznie trzeba im dać tę „przestrzeń” i to normalne.
  • Odpowiedz
@Tadeo123 to znaczy, że po prostu nie chce już z tobą być, bo albo jej się znudzileś, albo już jej nie jesteś dla niej atrakcyjny, albo myśli, że jest w stanie znaleźć sobie coś lepszego. Na przyszłość po prostu bądź tym lepszym (⁠◠⁠⁠)
  • Odpowiedz
@Tadeo123: Piotruś, Maciek i Krzysiek to tylko kolejne cykle zaburzenia emocjonalnego i narastające u pani poczucie pustki oraz bezsensu, że nie jest tak kolorowo jak to było kiedyś. Gratuluję, że śmieć wyniósł się z życia sam, nie każdy miał takie szczęście. Wiem. Co. Piszę.
  • Odpowiedz
dodam że wszystko wydarzylo się za pomocną instagrama ( 40 levele here ) nawet bez odwagi żeby spojrzeć w oczy


@Tadeo123: Stary to tym bardziej adios.
  • Odpowiedz
@Tadeo123: Współczuję :( też 40 here. Ale... mieć 40 i zrywać przez instagrama to... bez komentarza. Chyba nie zamierzasz już się z nią kontaktować?
P.S. Teraz takie czasy w sumie, zero szacunku do drugiego człowieka, "ciesz się," że Cię nie zghostowała
  • Odpowiedz
@Tadeo123: kiedyś coś podobnego usłyszałem ale okazało się że w sumie to już kogoś poznała na wyjeździe z koleżankami ;) tak że wiesz..
  • Odpowiedz
@Tadeo123: Znam Twój ból, ostatnia po prostu mi powiedziała że trafiła ją miłość od pierwszego wejrzenia i ze mną to chyba nie to, składam się od stycznia do kupy
  • Odpowiedz