Wpis z mikrobloga

#rock #raprock #punk
#cultowe (1296/1000)

Dog Eat Dog - Rocky z płyty Play Games (1996)

Ich debiut pt. All Boro Kings był ich opus magnum - uwielbiałem i nadal morda mi się cieszy jak słyszę COKOLWIEK z tamtej płyty. Z kolejnych dwóch kojarzą w sumie 2 numer. Miałkie i nudne Expect the Unexpected i właśnie Rocky - numer inny niż wszystkie ich w dyskografii, w pozytywnym klimacie kalifornijskiego poppunku (no tyle że z dęciakami), niż crossoverowych raprocków/rapmetali. Tak czy inaczej, 90's na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #raprock #punk
#cultowe (1296/1000)

Dog Eat Dog - Rocky z płyty P...
  • 7
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Whos da king, whos da king, whoaaa :D Ten saks i ziomek w koszulce "POLSKA" zawsze przywoluja mile wspomnienia. Gralem kiedys w bandzie instrumental hip-hop i dogi byly jedna z naszych inspiracji, tylko ten punkowy vibe nie pasowal juz do polski lat 2010.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna pamiętam premiere klipu who's the king jakos w 94. Zwariowałem. A jeszcze koleś w polskiej bluzie do tego. Wiele lat potem mieliśmy okazję się napić. Spoko goście.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: W wielkim skrocie byl rok 2008 i polski hip-hop wchodzil powoli w swoje opus magnum, ktore mialo wd. mnie punk kulminacyjny w 2013 gdy OSTR wydal z Hadesem HAOS (jak dla mnie najlepsza polska plyta HH wszechczasow). Bylismy z ziomkami 'nafaszerowani' miksem polskiego HH, ktory wychodzil z klatek na ulice, i amerykanskiego nu-metalu, ktory pokazal ze do przesteru obowiazkowy nie jest schemat blast,blast,blast,beatdown i z gitarowym graniem mozna miksowac inne
  • Odpowiedz