Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alxnr W sumie u tych niby spoko się najbardziej #!$%@?ło, ale i tak jesteś pedagogiem więc każdy ma Cię w pompie xD, a że pewnie jesteś jedną z nielicznych w miarę młodych dup w tej placówce to nabuzowane seby się ślinią.
  • Odpowiedz
@HansLanda88:
@danie_blyskawiczne
nie zgadzam się.
Nie trzeba pracować z trudną młodzieżą żeby wiedzieć że pewnych rzeczy się nie robi.
Jaki dyplom trzeba mieć żeby wiedzieć że nauczycielka nie powinna współżyć z uczniem? Mam nadzieje że żaden i że każdy laik zdaje sobie z tego sprawę. czy robi różnice z jakiego środowiska jest uczeń? Absolutnie nie.
Z afirmowaniem patologicznego, menelskiego języka jest identycznie, każdy powinien wiedzieć że nauczyciel ma obowiązek przynajmniej dać
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: a ja uważam że normalizowanie i akceptowanie żulerskiego języka wcale nie jest w interesie tych dzieciaków.
Wręcz przeciwnie, w jego interesie byłoby gdyby dostał asertywny sygnał że język recydywy i meneli to tak jakby sobie wypisał na czole flamastrem "jestem patusem". Że jeżeli podobnym językiem będzie odzywać się do przełożonego czy kolegów w pracy to sam sobie przylepi łatkę której będzie mu bardzo trudno odkleić.
Jeśli ten młody chłopak następnym
  • Odpowiedz
@alxnr

chyba nigdy nie pracowałeś w zawodówce. Ani chyba nie kończyłeś takiej szkoły. Szczególnie takiej najtrudniejszej, w której zdarzają się pobicia ze skutkiem śmiertelnym a policja wpada z 5 - 6 razy na tydzień xd


Według danych policji w ostatnich 10 latach nie było szkoły w której dwa razy doszłoby do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Rozumiem, że stosowanie liczby mnogiej miało dodać dramatyzmu, ale Ty też nie pracujesz w szkole w której
  • Odpowiedz
@alxnr: Najpierw 0,7 a potem co wie. Plus wysokie progi widzę, że uczeń zawodówki doprowadza cię do rumieńców. Jak mi menel mówi, że jestem dobrym kierowcą w autobusie to każę mu opuścić pojazd ale co kto lubi, w sumie nie spoczywam wtedy na laurach właściwie nic sobie z tego nie robię.
  • Odpowiedz
@alxnr: no to w końcu co to jest? Zawodówka czyli szkoła gdzie uczycie tych młodych ludzi zawodu czy jakiś kryminał ? Jakim cudem nie jesteście w stanie wziąć tej młodzieży w karby? Nie podoba się to wywalać na zbity pysk.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: te cytowanie nie stawia cie w lepszym świetle, pewnie myślisz w swojej małej główce, że cytując kawałki zdań punktujesz, ale nie punktujesz. Wypunktowałbyś gdybys odniósł się sensownie do wypowiedzi, a ty odnosisz się nic nie wnosząc. Dobranoc leszczu, kolejny wyjaśniony.
  • Odpowiedz