Wpis z mikrobloga

serio - poszukaj pomocy specjalisty póki jest jeszcze na to czas. To nie jest złośliwa rada


@CheSlaw: A czy ty jestes specjalista od wspierania finansowego randomow z wykopu? Moglbys mi udzielic pomocy materialnej?
  • Odpowiedz
No dobrze, czyli w przypadku oszustwa na wnuczka powinni co najwyzej sie przyczepic o niezaplacony podatek od darowizny?


@An-Dagda Twoje możliwości poznawcze serio nie pozwalają ci na zrozumienie znaczenia słowa "kradzież". Od kilku godzin tłumacze próbuje cię naprawadzić na różnice pomiędzy okłamaniem kogoś, a okradzeniem. Ehhh...
  • Odpowiedz
@An-Dagda Nic takiego nigdy nie powiedziałem. Powiedziałem że uważam że za samo kłamstwo nie można kogoś karać. Natomiast należy karać za kradzież. Przemysł to sobie. Może prześpij się z tym.
  • Odpowiedz
@An-Dagda Nie powiedziałem że za oszustwo, w rozumieniu prawniczym tego terminu, nie należy karać. Powiedziałem że za kłamstwo nie należy.
Oszustwo w prawniczym znaczeniu to po prostu forma kradzieży.
A już na pewno nie jest to nigdzie w pobliżu twoich problemów psychicznych związanych z tym że ktoś powiedział ci coś niemiłego. W sumie ja też ci nie mówię teraz miłych rzeczy. Powinienem za to odpowiadać karnie?
  • Odpowiedz
Powiedziałem że za kłamstwo nie należy.


@CheSlaw: Z tego co napisales wynikalo ze jesli oszustwo opiera sie tylko o klamstwo to nie

Oszustwo w prawniczym znaczeniu to po prostu forma
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Owszem, nie wyslalem zadnego argumentu ktory sie nie trzyma kupy, bo nic nie argumentowalem - zadalem tylko kilka pytan na temat tego co wedlug ciebie lamie wolnosc slowa a co nie.

Ale widze jestes typowym hipokryta, co mowi ze jest taka wolnosc slowa ze mozna nawet grozic innym, po czym skazuje ludzi za nazwanie kogos murzynem.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Z tego co napisales wynikalo ze jesli oszustwo opiera sie tylko o klamstwo to nie


XD Nic takiego nie pisałem. Ty masz też problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Czytaj to co napisałem, a nie to co chciałbyś żebym napisał. Zejdź na ziemię.

nie, to
  • Odpowiedz
@dominowiak:

ale odróżnij wypowiadane słowa od przestępstwa dokonanego w ich następstwie.


Przestępstwem jest wprowadzenie w błąd człowieka podatnego na sugestie aby oddał kłamcy swoje pieniądze. Otrzymywanie pieniędzy nie jest przestępstwem.
  • Odpowiedz