Wpis z mikrobloga

@KsiazePodziemi:

zdjecie zrobione przez hamas


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Davidozz doszlo do udaru? Wszystko w porzadku? Amerykanie potwierdzają, ze Hamas uzywa szpitali w celach militarnych. Tak wiem zydzi rządzą USA I calym swiatem, szczepuonki powoduja raka a ziemia jest plaska.
  • Odpowiedz
  • 1
sorry - ja nie zaatakowałem bezbronnych ludzi na koncercie kochaniutka


@pieknylowca: Hamas musi mieć zajebiście efektywny proces szkolenia że już noworodki zostają terrorystami
  • Odpowiedz
  • 0
@KsiazePodziemi:

doszlo do udaru?


No u ciebie pod kopułą. Oryginalne nagranie z oficjalnego profilu IDF ty nazywasz "zdjęciem zrobionym przez Hamas" XDDD

Amerykanie potwierdzają


Rzeczywiście amerykanie są wiarygodnym źródłem informacji wojennych (w tym konflikcie) xD

Tak wiem zydzi rządzą USA


Nie rządzą, ale posiadają ogromne lobby wpływające bezpośrednio na politykę zagraniczną USA. Tylko skończony, niedouczony idiota by to kwestionował. Oczywiście nic takiego nie zarzucałem, to twoje chochoły z dupy xD
  • Odpowiedz