Wpis z mikrobloga

@Don_Kamizi: Fajnokaczaki cichutko o pomyśle PiSowskim na wzrost gospodarczy: socjal czyli interwencja na rynku konsumenckim bo konsumpcja to największa składowa wzrostu PKB. I do tego cyk podatków nowych około setka i redystrybucja socjalistyczna.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: No dobra, ale raz ze to jest jeden z kilku punktów, dwa że to jest jakiś artykuł na onecie z wypowiedzi kogośtam - nic nie zostało podpisane ani nie rozpoczęła się nigdzie budowa. Nie jestem ani pisiorem ani wyznawcą tuska ale takie są fakty :P Ich 100 obietnic na 100 dni widzieliśmy jak się skończyło i ile finalnie ich słowo znaczy.
  • Odpowiedz
jeden z kilku punktów


@Sarveil: atom też będzie. Ruszyły prace terenowe przecież. Co do belki i kwoty wolnej - póki co oczywiście zgoda.

jakiś artykuł na onecie z wypowiedzi kogośtam


@Sarveil: z wypowiedziami pełnomocnika rządu ds. CPK...
  • Odpowiedz
@xqwzyts: @Yuri_Yslin dzięki za wyjaśnienie. Jednak dalej pozostanę sceptykiem do momentu powstanie czegoś namacalnego :) Ten atom to już chyba z 20 lat powstaje i jest zarząd i zaplecze urzędników, a no i chyba działka :)
  • Odpowiedz
@Sarveil: wklejasz mi wpis jakiegoś wykopka o uwaleniu poparty absolutnie niczym, ja wklejam wywiad z.Laskiem sprzed kilku dni, więc jak najbardziej wyszło na moje.

Rozbudowa Okęcia ma być równolegle do powstania CPK. Lasek mówił o tym w wywiadzie. Trzeba tylko wyłączyć pisowca w sobie i przeczytać na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ale czemu ty sobie usrałeś że jestem pisowcem? Dle mnie obie partie to jedno i to samo gówno. I uprzedzam, nie konfederatą też nie jestem :)
edit: po prostu tak samo wierzę w to CPK jak i w Atom jak i w jakąkolwiek ich obietnicę / plan.
  • Odpowiedz
@Sarveil: nie napisałem, że jesteś pisowcem, tylko że należy odstawić pisowskie uprzedzenia.

To rozumiem, że jak mówili, że nie zbudują, to uważałes, że zbudują. B) bądź konsekwentny!
  • Odpowiedz
To rozumiem, że jak mówili, że nie zbudują, to uważałes, że zbudują. B) bądź konsekwentny!


@Yuri_Yslin: i już wiem żeby na ciebie nie marnować wiecej czasu. miłego dnia :)
  • Odpowiedz