Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej miraski #wroclaw
Orientujecie sie czy sa organizowane jakies wspolne biegi w okolicach tarnogaju? Kiedys chodzilem na biegam bo lubie, cos w tym stylu byloby super ale wlasnie okolice poludnia, bo nie chce mi sie dojezdzac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obie platne


@PurpleHaze: serio ktoś wpadł na pomysł prowadzenia płatnej grupy facebookowej i serio znaleźli się ludzie gotowi za to płacić?
  • Odpowiedz