Wpis z mikrobloga

Pamiętaj - twoje problemy to tylko i wyłącznie twoja wina!

A obwinianie innych o swoje niepowodzenia to literalnie faszyzm!

Przeciętna wypłata ma bardzo niską siłę nabywczą? To zarabiaj ponadprzeciętnie, najlepiej z 3-4 średnie krajowe, bo KAŻDY powinien zarabiać 3-4 średnie krajowe.

Cierpisz z powodu samotności? TERAPIA, ZAKUPY I CHARAKTER. To nic, że w 90% gmin jest silny niedobór młodych panien, bo te wyjechały do Warszawy, Krakowa i Wrocławia albo zagranicę, a te które zostały spotykają się głównie z migrantami – musisz się zmienić, najlepiej zmień miejsce zamieszkania, wygląd i wartość swojego majątku.

Poziom życia spada z powodu unijnych regulacji? To oczywiście twoja wina – przecież każdy już dawno powinien mieszkać w zeroemisyjnym domu i jeździć elektrykiem, kupionym dzięki dotacjom na firmę. Oczywiście brak dochodowej firmy to wyłącznie twoja wina.

Budżet kraju przejadają nieroby, emeryci, samotne matki, cyganie, wieczni renciści i inni uczuleni na pracę, przez co nie ma pieniędzy na drogi, lepszą służbę zdrowia czy elektrownię atomową a do tego podatki ciągle rosną? Wiadomo, że twoja wina, nie możesz przecież obwiniać innych jak każdy faszysta.

Ceny mieszkań rosną kilka razy szybciej niż wynagrodzenia? To całkowicie twoja wina.

Ogólnie bieda, samotność i problemy ze zdrowiem to wyłącznie twoja wina. Było się urodzić w rodzinie milionerów, mieć ojca sportowca i matkę modelkę i żyć jak człowiek, a nie tylko narzekać i obwiniać innych.

#wysryw #zalesie #przegryw #zwiazki #blackpill #depresja #bekazlewactwa #bekazprawakow #polska
  • 9
  • Odpowiedz
Poziom życia spada z powodu unijnych regulacji?


Co to za brednie? Już teraz Ci spadł? Bo będziesz musiał się za 10lat przesiąść na elektryka/hybryde/wodor?
  • Odpowiedz
@PakaBaka niska siła nabywcza, niedobór panien w gminach i unijne regulacje to czynniki makro na które nie ma się wpływu. Ale w ramach tych czynników można podejmować decyzje, które będą poprawiały jakość naszego życia (przeprowadza do dużego miasta gdzie jest większa szansa na 3-4 średnie krajowe, młode panny i budynki spełniające normy i LuxMed) albo takie które jakość życia pogarszają ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PakaBaka: i co do cen prądu ma ue?
Jak przez lata sprzedawaliśmy prawa do emisji żeby finansować budżet?
Pretensję dobrządzących, że przez 20 lat w UE nie postawili nawet jednej elektrowni jądrowej xD
  • Odpowiedz