Wpis z mikrobloga

99 577,20 - 9,82 - 12,01 - 8,05 = 99 547,32

Nie wiem jak to się dzieje że na zawodach jest spoko, a tu trafia się kolejny trening którego nie udało się dowieźć. W planie były 4 powtórzenia złamanej mili (w wersji optymistycznej nawet 5) ale już po 2 okrążeniu wiedziałem że to się nie uda. Już drugiego kółka nawet nie udało mi się skończyć w zakładanych czasach. Gdyby to jeszcze był jakiś nowy trening lub podniesione czasy, ale identyczne treningi robiłem już wcześniej z powodzeniem.

Dziś też mija dokładnie 9 lat od kiedy popatrzyłem w lustro z profilu i postanowiłem coś ze sobą zrobić. Pojechałem do Decathlonu I kupiłem białe buty do biegania za 50zł i wykonałem swój pierwszy bieg. Tak przynajmniej wynika z historii treningów (jeszcze wtedy z Endomondo). Przez większość tych lat biegałem sezonowo i dopiero 2 lata temu pobiegłem swój pierwszy zorganizowany bieg po czym kilometraż roczny mi się 3-krotnie zwiększył. Gdyby nie kontuzje po drodze byłoby jeszcze lepiej :)

Dorzucam jeszcze easy runy I podbiegi z poniedziałku i wtorku

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
neufrin - 99 577,20 - 9,82 - 12,01 - 8,05 = 99 547,32

Nie wiem jak to się dzieje że ...

źródło: IMG_20240425_122226

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@neufrin: wiadomo na zawodach rywalizacja, adrenalina + lekkie zejście z objętości przed :) Woow świetne wyniki masz w relacji do objętości (dopiero dwa ostatnie lata). Oby teraz bez kontuzji i w zdrowiu i wchodzisz w prędkość nadświetlną! :D
  • Odpowiedz
@neufrin: @Grzegiii Zawsze jest jakiś powód, ja zwalam na temperaturę. Jutro już będzie cieplej.

Pany, powiedzcie mi, jak macie ustawione strefy? W zegarku: Ustawienia > Profil użytkownika > Strefy tętna i mocy > Tętno > Strefy > Według. i tutaj do wyboru:
1 maksymalnego tętna
2 rezerwy tętna
3 tętna LT

Ja zawsze miałem to 1 i coś mi się nie zgadzały strefy. Teraz dałem na 3, po czym dałem reset
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Grzegiii dziękować, byle w tym roku nie przesadzić i będzie dobrze.

@abc3 no właśnie dzisiaj raczej za ciepło się ubrałem na warunki i tętno mi wywalało do góry. Też zwalę na temperaturę. Co do stref to mam 3 opcje %LTHR. Po badaniach je sobie wyregulowałem bo o ile progi się jako tako zgadzały to już np granica między 1, a 2 strefą nie. Teraz tak mam ustawione:
https://wykop.pl/wpis/75926055/wpis#266822141
  • Odpowiedz