Wpis z mikrobloga

Podsumujmy:
- panstwo zrobi wszystko aby podwyzszyc ceny mieszkan, robil to PiS, robi to KO, robi to Lewica (oprocz Razem)
- jak przyjdzie co do czego to politycy sa zwolnieni ze sluzby wojskowej, a zwykly czlowiek na kredycie za mieszkanie 25k/m2 (tyle bedzie w default city za pol roku po bk0%) bedzie walczyl w okopie
- kredyty w polsce i tak nie maja ubezpieczenia przed wojna wiec taki czlowiek bedzie mial kredyt nawet jak mu mieszkanie zburza
- rodziny deweloperow za lapowki wyjada sobie do saint tropez
- ukraincy wyjada zaraz, wiec KO doplaci do wynajmu zeby przypadkiem ceny wynajmu nie spadly
- zamiast inwestowac nasz kraj przejada wszystkie zyski na doplaty do wszystkiego, tak zeby stymulowac popyt a nie podaz

Tymczasem w krajach zachodznich ceny nieruchomosci sa na tym samym poziomie co wawa a zarobki 2-3x wyzsze

O czyms zapomnialem?
Sam zarabiam powyzej sredniej i mam swoje mieszkanie ale sytuacja polityczna strasznie mnie wkurza

#nieruchmosci #praca #zarobki #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
- kredyty w polsce i tak nie maja ubezpieczenia przed wojna wiec taki czlowiek bedzie mial kredyt nawet jak mu mieszkanie zburza


@gharman: Praktycznie niemożliwym jest posiadanie kredytu hipotecznego bez ubezpieczenia mieszkania, więc pierwsza część tego zdania to fałsz. Inna sprawa, że pewnie większość ubezpieczeń ma wyłączenie na działania wojenne.
  • Odpowiedz
  • 4
@tomek123456789: gdzie tu jest falsz jesli ja napisalem "nie maja ubezpieczenia przed wojna", a ty napisales "większość ubezpieczeń ma wyłączenie na działania wojenne" ? nie napisalem ze kredyty nie sa w ogole ubezpieczone
  • Odpowiedz