Wpis z mikrobloga

"Koledzy zapytali mnie, czy byłbym gotów wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ponieważ chcemy wystawić najbardziej doświadczonych, kompetentnych zawodników. I powiedziałem, że jeśli będzie taka potrzeba, przyjmę takie wyzwanie" - powiedział Hetman w TVN24.
"Wszystkie zadania, które przede mną postawiono, jeśli chodzi o wakacje ZUS-owskie, jeśli chodzi o deregulację, jeśli chodzi o kwestie inne wynikające z umowy koalicyjnej z naszych postulatów - są w tej chwili realizowane" - dodał minister.
#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: @onomatopejusz Przecież on mówi że wprowadzi bekę 0 bo jest w umowie koalicyjnej, a potem #!$%@? do europarlamentu. Złoży ją pod głosowanie między 10.06 a mianowaniem na europosła i fajrant. Robota wykonana, hejt zebrany, koalicja i tak przegłosuje bo presja lobby.

Zadziała wręcz wzorowo tak jak miało od początku
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Ostatnio nawet ZBP pojechało po programie, że w sumie nie ma sensu bo umiarkowanie wpływa na zdolność - więc w praktyce jest tylko socjalem. Powoli wygląda na to, że są duże szanse na obsranie zbroi i zamrożenie tematu
  • Odpowiedz
@domeal: też mam cichą nadzieję, bo pod temat po stronie krytyki podpinają się już głównonurtowe media oraz organizacje eksperckie. Dzięki temu może nie uda się go uwalić jako hejtu i trolingu rodem wypoku
  • Odpowiedz
@the_good_guy: dodatkowo - mam cichą nadzieje, że KO nie ma tak bezczelnego wpływu na banki jak miał PiS (tam wiadomo, nie spełnienie woli wodza - out ze stanowiska). Przy BK2% komercyjne banki bały się tego programu jak ognia, naStart jest jeszcze bardziej złożony - ograniczenia dochodowe, ograniczenia metrażu, dostępność dla nierezydentów, dostępność przy podziale majątku, brak konieczności zamieszkania i pewnie inne o których nie pamiętam - to wszystko jest potencjalnym ryzykiem
  • Odpowiedz